Abplanalp Newsletter 18/2016  
 
Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w trakcie nadchodzących targów Toolex 2016 w Sosnowcu w dnaich 04-06.10.2016. Jak zwykle znajdą nas Państwo w pawilonie A na stoisku 110. Targi to wspaniała okazja do spotkania z naszymi Inżynierami, Technologami i Serwisem. Przygotowaliśmy dla Państwa w tym roku m.in. pokazy obróbcze na obrabiarkach Haas DM-20, ST-20Y z robotem Kawasaki, Mitsubishi MV-1200S oraz przebijarce Accutex River 350. Poza tym w numerze spora dawka wiedzy:

  • Najnowsze wydanie CNC News – do pobrania już teraz,
  • Nowe spojrzenie na obróbkę tytanu – badania nad optymalizacją,
  • Haas porada dnia – kolejna porcja filmów z polskimi napisami,
  • Czym charakteryzują się automaty tokarskie typu szwajcarskiego.

Zapraszam do lektury i pozdrawiam,

Grzegorz O. Ziółkowski
Dyrektor Marketingu Abplanalp Sp. z o.o.
grzegorz.ziolkowski@abplanalp.pl

 

 
Odwiedź nas na targach TOOLEX w Sosnowcu

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Targów TOOLEX w Sosnowcu. Jak co roku nie zabraknie ciekawych ofert, rabatów i nowości. Sprawdź co zaprezentujemy w tegorocznej edycji. W celu otrzymania bezpłatnego zaproszenia prosimy o kontakt z Regionalnym Inżynierem Sprzedaży.

Do zobaczenia w Sosnowcu! Stoisko 110/ Pawilon A

 

 
Najnowsze wydanie CNC News - pobierz już teraz

Najnowsze wydanie magazynu CNC News jest już dostępne do pobrania. W tym wydaniu między innymi o sterowaniu nowej generacji (NGC) marki Haas, nowych dodatkach do obrabiarek i nowej frezarce komapktowej CM-1. W magazynie znajdziecie znacznie więcej artykułów ze świata CNC. Zapraszamy do pobrania i życzymy przyjemnej lektury.

 

 
Automaty tokarskie typu szwajcarskiego

Mało kto o tym wie, ale historia tokarek zaczęła się już w epoce brązu. Pierwsza udokumentowana, napędzana nogą, za pośrednictwem specjalnego pedału tokarka służąca do obróbki ubytkowej drewna używana była w Mykenach w 1200 roku p.n.e. Wprawiała ona w szybki ruch obrotowy kawałek drewna, do którego przykładano dłuto. Jak widać, od ponad 3000 lat podstawowa zasada działania tego typu obrabiarek oraz sposób obróbki materiału pozostały niezmienione. Przeczytaj cały artykuł.

 

 
Haas - porada dnia: szybkie i łatwe kopiowanie programów CNC

Wykonywanie kopii programu na sterowniku CNC Haas jest bardzo proste. Mark pokazuje, jak łatwo jest to zrobić w dzisiejszej poradzie dnia od firmy Haas Zachęcamy do obejrzenia innych filmów z cyklu Porada Dnia na naszej stronie internetowej

 

 
Nowe spojrzenie na obróbkę tytanu

W ramach wspólnego projektu, firmy Blaser Swisslube i BIG KAISER prowadziły badania nad optymalną kombinacją narzędzia i płynu obróbczego do cięcia tytanu. Wyniki są imponujące. Dowiedz się więcej

 

Aktualne promocje
             
       
  Haas   Totem   Narzędzia  
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą promocyjną Haas. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.   Zapraszamy do zapoznania się z aktualna ofertą promocyjną. Oferta ważna do 31.10.2016.   Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem Abplanalp Tools. Dowiedz się więcej.  
             
 
Sprawdź
 
Sprawdź
 
Sprawdź
 

Najbliższe Warsztaty Technologiczne
             
       
  Program   Program   Program  
  Pokazy na obrabiarkach Haas VF-3SS i ST-20Y z robotem Kawasaki.   Pokazy na obrabiarkach Haas UMC-750 i ST-20Y z robotem Kawasaki.   Pokazy na obrabiarkach Haas i elektrodrążarkach Mitsubishi.  
             
 
Zapisz się
 
Zapisz się
 
Zapisz się
 

Katalogi do pobrania
       

Na skróty

HAAS | KITAMURA | NOMURA | IBARMIA | EDM | NARZĘDZIA | CHŁODZIWA | CAD/CAM
SERWIS I USŁUGI | WIEDZA | O FIRMIE | KONTAKT


© 2016, Wszystkie prawa zastrzeżone

Abplanalp Sp. z o.o.
ul. Kostrzyńska 36
02-979 Warszawa
Tel. 22 379 44 00
Fax. 22 379 44 90
e-mail: biuro@abplanalp.pl

Wypisz z subskrypcji