logo Haas Factory Outlet szukaj
Haas Factory Outlet
kontakt z nami

Abplanalp

wyłączny dystrybutor Haas w Europie Środkowo-Wschodniej

ul. Kostrzyńska 36
02-979 Warszawa, Polska
tel.: +48 (22) 379-44-00
tel.: (22) 858-94-78
fax.: (22) 379-44-90
biuro@abplanalp.pl

Skontaktuj się z nami
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celach marketingowych przez Abplanalp Sp. z o.o., w tym informacji o ofertach, promocjach i okazjach.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Abplanalp Sp. z o.o. droga elektroniczna. Zgoda może zostać cofnięta w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.

Zapoznaj się z polityką prywatności.*Pola wymagane

Czyszczenie maszyn

Logo Blaser

Chłodziwo traci swoje właściwości, rozwój bakterii powoduje przykry zapach, jakość powierzchni pogarsza się, narzędzia szybciej się zużywają, pojawia się korozja? Wszystko to może wynikać ze zbyt rzadkiego lub niedokładnego czyszczenia maszyny. Zdajemy sobie sprawę, że może być to dla Państwa uciążliwy obowiązek, dlatego też postanowiliśmy poszerzyć zakres oferowanych przez nas usług i nie tylko dostarczać chłodziwo, ale także wziąć na siebie odpowiedzialność za jego jak najlepsze i jak najbardziej wydajne użytkowanie.

czyszczenie maszyn cnc

Zakres wykonywanych czynności:

 • Wypompowanie chłodziwa
 • Czyszczenie zbiornika
 • Czyszczenie komory obróbczej
 • Czyszczenie podajnika wiórów
 • Czyszczenie pompy chłodziwa
 • Wytarcie zewnętrzne obrabiarki
 • Wyczyszczenie podajnika maty filtracyjnej
 • Wymiana filtrów chłodziwa
 • Zalanie obrabiarki nową emulsją
 • Sprawdzenie parametrów emulsji
 • Posprzątanie stanowiska obrabiarki
czyszczenie maszyn cnc

Jeżeli jakakolwiek część systemu jest zainfekowana przez bakterie lub grzyby, to z każdą chwilą właściwości chłodziwa pogarszają się, powodując konieczność jego częstszych wymian i tym samym zwiększenie wydatków. Dlatego też nie należy odwlekać pielęgnacji swojej maszyny.

Nasi pracownicy są specjalistami - wiedzą, że czyszczenie nie ogranicza się jedynie do zbiornika na chłodziwo, znają wszystkie trudno dostępne miejsca, potrafią dotrzeć do części maszyn wymagających jej rozkręcenia, używają specjalistycznych środków czyszczących oraz są świadomi jakie elementy maszyny są wrażliwe i wymagają szczególnej ostrożności. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każda godzina pracy maszyny jest cenna, posiadamy więc nie tylko doświadczenie i wprawę, ale także specjalistyczny sprzęt. To wszystko pozwala na wyczyszczenie maszyny nawet kilkakrotnie szybciej niż osoba, która to robi sporadycznie.

czyszczenie maszyn cnc

Mogą nam Państwo spokojnie powierzyć cała pracę związaną z czyszczeniem i w krótkim czasie otrzymają gotową do natychmiastowego użycia maszynę.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny:
Konrad Parcia - 606 648 261
Grzegorz Nycz - 883 330 083