logo Haas Factory Outlet szukaj
Haas Factory Outlet
kontakt z nami

Abplanalp

wyłączny dystrybutor Haas w Europie Środkowo-Wschodniej

ul. Kostrzyńska 36
02-979 Warszawa, Polska
tel.: +48 (22) 379-44-00
tel.: (22) 858-94-78
fax.: (22) 379-44-90
biuro@abplanalp.pl

Sorepi LM

100°C
0 %
0 %

Skontaktuj się z nami
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celach marketingowych przez Abplanalp Sp. z o.o., w tym informacji o ofertach, promocjach i okazjach.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Abplanalp Sp. z o.o. droga elektroniczna. Zgoda może zostać cofnięta w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.

Zapoznaj się z polityką prywatności.*Pola wymagane

Dielektryk Sorepi LM jest wysokiej jakości szwajcarskim dielektrykiem stosowanym do elektroerozji wgłębnej. Dzięki zaawansowanej formule może być stosowany w obróbce zgrubnej, wstępnej i dokładnej przy użyciu elektrod grafitowych, jak i miedzianych.

Produkt klasyfikowany jako substancja nieuwalniająca lotnych związków organicznych (VOC free).

Dzięki zastosowaniu rafinatu izoparafinowego charakteryzuje się niskim parowaniem, dzięki czemu nie odczuwamy przykrego zapachu charakterystycznego dla podobnych produktów i zmniejszamy ilość dolewek dielektryka. Sorepi LM charakteryzuje się wysoką temperaturą zapłonu co zdecydowanie redukuje ryzyko wypadku w zakładach pracy.

Przejrzystość (produkt jest transparentny) i niska lepkość zapewniają doskonałe warunki wizualnej kontroli procesu oraz niskie zużycie dialektyka.

Produkt sprawdza się również w procesie szlifowania koordynacyjnego przy użyciu narzędzi diamentowych.

100°C
0 %
0 %
2 mm2/s
0,80 g/cm3
0 %
0 %
1a (3 godz. w temp. 60°C)
bezbarwny

Features

Receptura dielektryku Sorepi LM została opracowana specjalnie dla obróbki elektroerozyjnej, a w szczególności do drążenia wgłębnego. Może być stosowany do obróbki wstępnej, zgrubnej i dokładnej za pomocą elektrod grafitowych i miedzianych. Sorepi LM jest dobrze tolerowany przez maszyny.

Cechuje się bardzo dobrą przydatnością do szlifowania koordynacyjnego przy pomocy narzędzi diamentowych.

WŁASNOŚCI PRODUKTU KORZYŚCI
Rafinat izoparafinowy niewielkie straty na skutek parowania, w Szwajcarii klasyfikowany jako substancja nieuwalniająca organicznych związków lotnych (VOC free)
Niska lepkość szerokie zastosowanie
Wysoka temperatura zapłonu wyższy stopień bezpieczeństwa procesu
Bezbarwny idealne warunki wizualnej kontroli obszaru roboczego

Skorzystaj z pomocy technicznej


Sprzedaż i doradztwo

Doradzamy i pomożemy znależć obrabiarkę odpowiadającą Twoim celom.

Serwis i usługi
+48 22 379-44-00, #2

Hot-line
+48 22 379-44-00, #3

Skontaktuj się >

Skontaktuj się w sprawie chłodziwa

Kontakt w sprawie chłodziwa

Podobne produkty

img
Dielektryk Sorepi LM jest wysokiej jakości szwajcarskim dielektrykiem stosowanym do elektroerozji ... Dielektryk do elektrodrążarek

O firmie Blaser

Dobór odpowiedniego chłodziwa jest warunkiem koniecznym do zapewnienia niezawodności oraz podwyższenia wydajności i opłacalności ekonomicznej wykorzystywanych przez Państwa maszyn do obróbki metali. Nasze prawie 40-letnie doświadczenie zaowocowało współpracą z producentem spełniającym najwyższe standardy w technologii chłodziw - Blaser Swisslube.

Dowiedz się więcej >