logo Haas Factory Outlet szukaj
Haas Factory Outlet
kontakt z nami

Abplanalp

wyłączny dystrybutor Haas w Europie Środkowo-Wschodniej

ul. Kostrzyńska 36
02-979 Warszawa, Polska
tel.: +48 (22) 379-44-00
tel.: (22) 858-94-78
fax.: (22) 379-44-90
biuro@abplanalp.pl

Skontaktuj się z nami
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celach marketingowych przez Abplanalp Sp. z o.o., w tym informacji o ofertach, promocjach i okazjach.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Abplanalp Sp. z o.o. droga elektroniczna. Zgoda może zostać cofnięta w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.

Zapoznaj się z polityką prywatności.*Pola wymagane

Części zamienne i materiały eksploatacyjne

Firma Abplanalp jako jeden z czołowych dystrybutorów obrabiarek CNC w Polsce posiada kompleksową ofertę produktową obejmującą szeroki wybór oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do wszystkich sprzedawanych przez firmę Abplanalp obrabiarek.

Wszystkich posiadaczy obrabiarek HAAS zapraszamy na nową stronę haasparts.eu gdzie można łatwo samodzielnie znaleźć i zamówić potrzebne części zamienne występujące w Państwa obrabiarce.

Części Haas

 

Wszystkie dostarczane przez nas produkty cechują się wysoką jakością i niezawodnością. Znajdziesz u nas takie produkty jak: wysokiej jakości drut Abplanalp Edm Wire do elektrodrążarek, filtry, elektrody rurkowe, prowadniki, kontakty mocy, dysze, żywica, łożyska, paski, oleje, smary i wiele innych.

katalog części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do obrabiarek

 

Posiadamy duży magazyn centralny oraz kilkanaście samochodów zaopatrzonych w najbardziej potrzebne części zamienne. Nasi doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie. Ponad 80% zamówień dostarczamy już na następny dzień.

szybka dostawa części do obrabiarek

 

Pobierz katalog katalog części zamiennych i mataiałów eksploatacyjnych

Zamówienia można składać: telefonicznie +48 (22) 379-44-78, faxem +48 (22) 379-44-90, e-mailem par@abplanalp.pl