logo Haas Factory Outlet szukaj
Haas Factory Outlet
kontakt z nami

Abplanalp

wyłączny dystrybutor Haas w Europie Środkowo-Wschodniej

ul. Kostrzyńska 36
02-979 Warszawa, Polska
tel.: +48 (22) 379-44-00
tel.: (22) 858-94-78
fax.: (22) 379-44-90
biuro@abplanalp.pl

Haas Mini Mill-EDU - seria edukacyjna

Nowy model edukacyjny w wyjątkowej cenie to doskonała inwestycja w przyszłość produkcji. To najnowocześniejsza i najlepsza w branży maszyna produkcyjna przeznaczona dla szkół - w bezkonkurencyjnie niskiej cenie.

Ceny już od 18 995 EUR

"Niezależnie od tego, czy chcesz udoskonalić obecny program nauczania z zakresu produkcji czy opracować zupełnie nowy – dzięki tej maszynie możliwe jest przeprowadzenie wiernej symulacji pracy prawdziwego zakładu pracy w warunkach szkolnych"

Najważniejsze cechy produktu

Solidna podstawa maszyny
Model Mini Mill-EDU ma niezwykle wytrzymałą stalową podstawę ze zintegrowanym zbiornikiem chłodziwa – rozwiązanie to sprawdziło się już w wielu zakładach produkcyjnych na całym świecie.

Wytrzymałe wrzeciono
Model Mini Mill-EDU został wyposażony w standardowe wrzeciono Haas ze stożkiem ISO 40, które sprawdza się przy skrawaniu zarówno lekkich materiałów w warunkach szkolnych, jak i wytrzymałych metali, takich jak stal hartowana.

Bezpieczeństwo uczniów
Wszystkie maszyny Haas mają w pełni zamkniętą konstrukcję, a bezpieczeństwo uczniów zapewniają także stalowe osłony oraz wielowarstwowe, odporne na rozbicie szyby.

Zaawansowane funkcje
Urządzenie Mini Mill-EDU obsługuje komunikację internetową i jest standardowo wyposażone w 1 GB pamięci, port USB, moduł wykrywania braku zasilania oraz funkcję zdalnego monitorowania HaasConnect. Dostępne opcje obejmują między innymi obsługę makr, gwintowanie na sztywno oraz system programowania wizualnego (VPS) firmy Haas.

Standardowe w branży sterowanie
System sterowania CNC firmy Haas to kompleksowe rozwiązanie przeznaczone do zastosowań przemysłowych, którego działanie opiera się na programowaniu z użyciem kodów G, stanowiących standard branżowy. System jest wyposażony w wiele zaawansowanych funkcji używanych przez producentów na całym świecie.