logo Haas Factory Outlet szukaj
Haas Factory Outlet
kontakt z nami

Abplanalp

wyłączny dystrybutor Haas w Europie Środkowo-Wschodniej

ul. Kostrzyńska 36
02-979 Warszawa, Polska
tel.: +48 (22) 379-44-00
tel.: (22) 858-94-78
fax.: (22) 379-44-90
biuro@abplanalp.pl

O Abplanalp

O nas

Abplanalp to jedna z największych firm w Europie Środkowej od 39 lat dostarczająca nowoczesne technologie światowych producentów w zakresie obróbki metali.

Wieloletnia obecność na rynkach, współpraca z wiodącymi producentami obrabiarek, ogromne doświadczenie, kompleksowa oferta, a przede wszystkim identyfikacja potrzeb Klienta stanowią o wyjątkowości usług.

Abplanalp to najwyższy standard, za którym stoi gama produktów światowej klasy, doradztwo w zakresie doboru optymalnej technologii oraz sposobu finansowania inwestycji dla indywidualnych potrzeb Konsumenta, pełny zakres szkoleń oraz obsługa serwisowa i wiele, wiele więcej.

 

Centra sprzedażowe

Centra Sprzedaży

W tej chwili na terenie naszego kraju funkcjonuje 7 Centrów Demonstracyjno - Sprzedażowych (HFO), w których regularnie odbywają się Dni Otwarte dla przedsiębiorców i lokalne Warsztaty Technologiczne, podczas których specjaliści z Abplanalp prezentują ciekawe przykłady obróbki skrawaniem.


Centra edukacyjne

Centra edukacyjne

Koncepcja programu partnerskiego HTEC - czyli tworzeniem Centrów Edukacji Technicznej Haas - powstała z myślą o kształceniu przyszłych operatorów obrabiarek Haas oraz szkoleniu kadry nauczycielskiej, tak aby przyciągnąć do szkół ambitnych i utalentowanych ludzi.


Referencje

W roku 2010 na teren Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego zostało dostarczone przez Abplanalp pionowe centrum obróbcze VF-4. Obrabiarka ta z powodzeniem wykorzystywana jest w realizacji projektów badawczych realizowanych w Instytucie Techniki Lotniczej Wydziału Mechatroniki WAT.

Kariera

Lider na rynku obrabiarek CNC poszukuje na stanowisko:

Inżynier ds. Instalacji

Region pracy: woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie, łódzkie, wielkopolskie.

Określenie stanowiska:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć instalacja obrabiarek CNC do obróbki metali.