logo Haas Factory Outlet szukaj
Haas Factory Outlet
kontakt z nami

Abplanalp

wyłączny dystrybutor Haas w Europie Środkowo-Wschodniej

ul. Kostrzyńska 36
02-979 Warszawa, Polska
tel.: +48 (22) 379-44-00
tel.: (22) 858-94-78
fax.: (22) 379-44-90
biuro@abplanalp.pl

Kontakt z działem Chłodziwa

Imię i nazwisko Stanowisko
i Region
Adres e-mail Telefon
Konrad Parcia Szef Grupy Blaser konrad.parcia@abplanalp.pl +48 606-648-261
Piotr Feczan Regionalny Inżynier Sprzedaży
Polska północno-zachodnia
piotr.feczan@abplanalp.pl +48 883-330-081
Jacek Stokowski Regionalny Inżynier Sprzedaży
Polska północno-wschodnia
jacek.stokowski@abplanalp.pl +48 883-330-080
Paweł Piech Regionalny Inżynier Sprzedaży
Polska centralna
pawel.piech@abplanalp.pl +48 883-330-071
Wojciech Kalisz Regionalny Inżynier Sprzedaży
Woj. świętokrzyskie i małopolskie
wojciech.kalisz@abplanalp.pl +48 660-417-664
Andrzej Machalica Regionalny Inżynier Sprzedaży
Polska południowa
andrzej.machalica@abplanalp.pl +48 600-447-002
Grzegorz Reruch Regionalny Inżynier Sprzedaży
Polska południowo-zachodnia
grzegorz.reruch@abplanalp.pl +48 883-330-041
Grzegorz Nycz Regionalny Inżynier Sprzedaży
Polska południowo-wschodnia
grzegorz.nycz@abplanalp.pl +48 883-330-083
Konrad Parcia Szef Grupy Blaser
Woj. lubuskie i zachodniopomorskie
konrad.parcia@abplanalp.pl +48 606-648-261