logo Haas Factory Outlet szukaj
Haas Factory Outlet
kontakt z nami

Abplanalp

wyłączny dystrybutor Haas w Europie Środkowo-Wschodniej

ul. Kostrzyńska 36
02-979 Warszawa, Polska
tel.: +48 (22) 379-44-00
tel.: (22) 858-94-78
fax.: (22) 379-44-90
biuro@abplanalp.pl

Kontakt z działem Obrabiarki Haas

Imię i nazwisko Stanowisko Adres e-mail Telefon
Maciej Ratyński Dyrektor Zarządzający Haas Polska maciej.ratynski@abplanalp.pl -
Łukasz Sałach Dyrektor Sprzedaży Haas Polska lukasz.salach@abplanalp.pl -
Grzegorz Sak Dyrektor Techniczny Haas Polska grzegorz.sak@abplanalp.pl +48 600-939-031
Artur Wędrychowicz Key Account Manager artur.wedrychowicz@abplanalp.pl +48 660-417-485
Bertold Czogała Regionalny Inżynier Sprzedaży Haas
Woj. śląskie
bertold.czogala@abplanalp.pl +48 604-642-898
Andrzej Hodór Regionalny Inżynier Sprzedaży Haas
Polska południowo-wschodnia
andrzej.hodor@abplanalp.pl +48 668-108-272
Grzegorz Zabłocki Regionalny Inżynier Sprzedaży Haas
Woj. wielkopolskie i kujawsko-pomorskie
grzegorz.zablocki@abplanalp.pl +48 600-969-776
Wojciech Mackiewicz Regionalny Inżynier Sprzedaży Haas
Polska południowo-zachodnia
wojciech.mackiewicz@abplanalp.pl +48 668-354-976
Krzysztof Czapla Regionalny Inżynier Sprzedaży Haas
Woj. łódzkie
krzysztof.czapla@abplanalp.pl +48 883-330-084
Wojciech Maciążek Regionalny Inżynier Sprzedaży Haas
Woj. świętokrzyskie, mazowieckie, lubelskie
wojciech.maciazek@abplanalp.pl +48 606-879-828
Marcin Czajor Regionalny Inżynier Sprzedaży Haas
Polska północno-zachodnia
marcin.czajor@abplanalp.pl +48 660-417-743
Dawid Dyngosz Regionalny Inżynier Sprzedaży Haas
Woj. małopolskie
dawid.dyngosz@abplanalp.pl +48 883-330-057
Waldemar Lewanda Regionalny Inżynier Sprzedaży Haas
Woj. opolskie
waldemar.lewanda@abplanalp.pl +48 660-419-059
Sebastian Kłosek Regionalny Inżynier Sprzedaży Haas
Polska północno-wschodnia
sebastian.klosek@abplanalp.pl +48 883-330-047
Grzegorza Grau Regionalny Inżynier Sprzedaży Haas
Polska północna
grzegorz.grau@haas-poland.pl +48 669-220-052
Jacek Bydłosz Regionalny Inżynier Sprzedaży Haas
Woj. mazowieckie, podlaskie
jacek.bydlosz@haas-poland.pl +48 883-330-047