logo Haas Factory Outlet szukaj
Haas Factory Outlet
kontakt z nami

Abplanalp

wyłączny dystrybutor Haas w Europie Środkowo-Wschodniej

ul. Kostrzyńska 36
02-979 Warszawa, Polska
tel.: +48 (22) 379-44-00
tel.: (22) 858-94-78
fax.: (22) 379-44-90
biuro@abplanalp.pl

Skontaktuj się z nami
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celach marketingowych przez Abplanalp Sp. z o.o., w tym informacji o ofertach, promocjach i okazjach.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Abplanalp Sp. z o.o. droga elektroniczna. Zgoda może zostać cofnięta w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.

Zapoznaj się z polityką prywatności.*Pola wymagane

O Esprit CAM

DP Technology to wiodący producent i dostawca oprogramowania wspomagającego produkcję (CAM). Dostarczanie programistom CNC najbardziej zaawansowanego technologicznie oprogramowania CAM, pełne wykorzystywanie potencjału technologii oraz nieustanne dążenie do doskonałości to podstawowe wartości zawarte we flagowym produkcie DP Technology - ESPRIT.

Zalety oprogramowania ESPRIT:

 • Łatwość obsługi oraz intuicyjny interfejs
 • Pełna symulacja obróbki i wykrywanie kolizji
 • Moduły do wszystkich obrabiarek w jednym programie
 • Współpraca z czołowymi producentami maszyn i programów CAD
 • Obsługa obrabiarek najnowszej generacji ( 5-osiowe, tokarko-frezarki, tokarki wzdłużne )
 • Dokładność ścieżki narzędzia ( jakość powierzchni )
 • Perspektywy rozwoju danego systemu CAD/CAM - mocna pozycja firmy DP Technology na rynku CNC
 • 25 lat doświadczeń - 50 000 licencji - Ameryka - Europa - Azja - powszechnie stosowany na całym świecie!

Wsparcie techniczne

Wraz z oprogramowaniem zapewniamy pełne wdrożenie bez dodatkowych kosztów, które obejmuje:

 • pełną bibliotekę postprocesorów do maszyn wszystkich wiodących producentów
 • bezpłatna modyfikacja postprocesorów na życzenie klienta
 • tworzenie nowych postprocesorów
 • wsparcie techniczne ze strony naszych pracowników
 • nowe wersje programu w ramach kontraktu utrzymaniowego szkolenie (ilość dni szkoleniowych uzależniona od nabytych modułów programu oraz liczby licencji)

Inwestujemy w badania i rozwój

DP Technology przeznacza 20% swoich rocznych dochodów na badania i rozwój produktów. Wizja, pasja i oddanie w realizacji długoterminowego celu, jakim jest stworzenie najdoskonalszego systemu CAM na świecie, zaowocowały wieloma innowacjami technologicznymi, które od 1985 roku pozwoliły oprogramowaniu ESPRIT awansować na czołową pozycję w przemyśle.

ESPRIT steruje obrabiarkami w ponad 15 000 zakładach na całym świecie i jest dostępny w 15 językach u 200 dystrybutorów. ESPRIT to możliwość obsługi najbardziej zaawansowanych obrabiarek. Znajduje zastosowanie w każdym sektorze produkcji od medycyny do aeronautyki. Jest właściwym wyborem dla programistów, producentów i operatorów, którzy chcą w pełni wykorzystać potencjał swojego parku maszynowego oraz mieć dużą swobodę nawet w przypadku bardzo zaawansowanej produkcji. Oprogramowanie jest dostępne w polskiej wersji językowej. Kompatybilność systemu z wiodącymi na świecie producentami oprogramowania CAD pozwala na wygodną współpracę z praktycznie wszystkimi formatami rysunków płaskich, bryłowych oraz powierzchniowych - między innymi formaty .dwg, .dxf, Autodesk Inventor, Solid Edge, SolidWorks, Catia, Pro/Engineer, Unigraphics. Import z większości formatów bryłowych jest możliwy wraz z drzewem operacji CAD, co ułatwia programowanie obróbki detali.

Program ma budowę modułową, co pozwala na dostosowanie go do aktualnych potrzeb, z możliwością rozbudowy

ESPRIT jest optymalnym systemem dla operatorów i programistów szukających przyjaznego systemu CAD CAM.

Umożliwia programowanie obróbki:

 • na frezarkach 3-, 4- i 5-osiowych
 • na tokarkach jedno- i wielogłowicowych (z narzędziami stałymi i obrotowymi), jedno- i wielowrzecionowych
 • na obrabiarkach elektroerozyjnych drutowych WEDM

Wydajny system ESPRIT oferuje potężne oprogramowanie dla każdego rodzaju obróbki CNC. Przyspiesz swoje działanie dzięki wydajnemu i elastycznemu systemowi ESPRIT, który jest ceniony przez programistów za rozległy zestaw cykli obróbki, pełną kontrolę narzędzia oraz zdolność do wspierania produkcji w całym zakładzie.

Program posiada przyjazny interfejs Windows®. Powoduje to, że jego obsługa oraz nauka jest łatwa i przyjemna, często nawet intuicyjna. Czas potrzebny na opanowanie środowiska programu został przez to skrócony do minimum.

ESPRIT umożliwia pełną kontrolę obróbki. Z programem Microsoft® VBA (Visual Basic for Applications) wbudowanym w ESPRIT można tworzyć makra (podprogramy) i tworzyć indywidualne środowisko, dostosowując je do własnych potrzeb.

System posiada obszerną biblioteka narzędzi, materiałów, technologii oraz postprocesory umożliwiające komunikację z większością sterowań oferowanych na rynku obrabiarkowym.