logo Haas Factory Outlet szukaj
Haas Factory Outlet
kontakt z nami

Abplanalp

wyłączny dystrybutor Haas w Europie Środkowo-Wschodniej

ul. Kostrzyńska 36
02-979 Warszawa, Polska
tel.: +48 (22) 379-44-00
tel.: (22) 858-94-78
fax.: (22) 379-44-90
biuro@abplanalp.pl

Rekomendacje klientów

Skrawpol

Fabryka Narzędzi "Skrawpol" poleca firmę Abplanalp Sp. z o.o. z siedzibą na ul. Kostrzyńskiej 36, 02-979 Warszawa jako godnego, solidnego i zapewniającego bardzo dobrą jakość obsługi partnera biznesowego.

Czytaj dalej >
Zurad

Informujemy, że współpracujemy z firmą Abplanalp Sp. z o.o., przedstawicielem firmy Haas, w zakresie dostaw maszyn oraz narzędzi.

Czytaj dalej >
CAV Aerospace

CAV Aerospace informuje, że firma Abplanalp Sp. z o.o. dostarczyła do naszej firmy w okresie od 2007r. do 2015r. 12 obrabiarek wyprodukowanych przez firmę Haas Automation.

Czytaj dalej >
Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji w Sanoku

Niniejszym potwierdzamy, że po przeprowadzeniu postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego [...] Powiat Sanocki udzielił zamówienia publicznego i zawarł umowę z firmą Abplanalp Consulting Sp. z o.o. z Warszawy.

Czytaj dalej >
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krośnie

Pełen zakres prac wynikający z umowy - realizacja dostaw, montaż, uruchomienie oraz wszelkie przeprowadzone działania - firma Abplanalp Consulting wykonała prawidłowo i w terminie, wywiązując się w pełni i należycie z podjętych w ramach umowy zobowiązań.

Czytaj dalej >
Centrum Kształcenia Praktycznego w Mielcu

Firma Abplanalp Consulting [...] zakończyła realizację dostaw [...] fabrycznie nowych, kompletnych urządzeń i wyposażenia wraz z uruchomieniem, montażem i szkoleniem.

Czytaj dalej >
Centrum Kształcenia Praktycznego w Jarosławiu

Centrum Kształcenia Praktycznego w Jarosławiu potwierdza, że po przeprowadzeniu  podstępowania o udzielenie zamówienia publicznego [...] zawarliśmy umowę z Abplanalp Consulting Sp. z o.o. w Warszawie.

Czytaj dalej >
Linker Europa

Firma Linker Europa Sp. z o.o. pierwsza obrabiarkę zakupiła w 2004 roku, była to tokarka SL-20THE. Przekonało nas stosunkowe łatwe sterowanie, przystępna cena i profesjonalny serwis.

Czytaj dalej >
Starostwo Powiatowe w Jędrzejowie

Starostwo Powiatowe w Jędrzejowie zaświadcza, ze firma Abplanalp Consulting Sp. z o.o. dokonała dostawy oraz montaż sprzętu do bazy pracowni mechatronicznej [...].

Czytaj dalej >
Zespół Szkół nr 1 w Krakowie

Informujemy, że firma Abplanalp Consulting Sp. z o.o. [...] zrealizowała dostawy sprzętu dydaktycznego [...].

Czytaj dalej >
Starostwo Powiatowe w Mielcu

Starostwo Powiatu Mieleckiego potwierdza, że po przeprowadzeniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego dotyczącego dostaw [...] fabrycznie nowych, kompletnych urządzeń i wyposażenia wraz z uruchomieniem, montażem i szkoleniem, zlecił umowę [...] firmie Abplanalp Consulting Sp. z o.o. z Warszawy [...].

Czytaj dalej >
Starostwo Powiatowe w Gorlicach

Starostwo Powiatowe w Gorlicach, potwierdza, że [...] udzieliło firmie Abplanalp Consulting Sp. z o.o. [...], dwóch zamówień publicznych na dostawę i montaż wyposażenia dla pracowni diagnostyki i napraw silników samochodowych oraz pracowni obróbki skrawaniem.

Czytaj dalej >
Gmina Krosno

Niniejszym Gmina Krosno potwierdza, że po przeprowadzeniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego [...] zawarliśmy umowę z firmą Abplanalp Consulting Sp. z o.o.o. z Warszawy.

Czytaj dalej >
Wojskowa Akademia Techniczna

W roku 2010 na teren Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego zostało dostarczone przez Abplanalp pionowe centrum obróbcze VF-4. Obrabiarka ta z powodzeniem wykorzystywana jest w realizacji projektów badawczych realizowanych w Instytucie Techniki Lotniczej Wydziału Mechatroniki WAT.

Czytaj dalej >
Centrum Kształcenia Praktycznego Inowrocław

Niniejszym oświadczamy, że jesteśmy użytkownikiem następujących maszyn: tokarki firmy Haas typ TL-1 i centrum obróbczego firmy Haas typ MiniMill. Umowy z firmą Abplanalp zostały podpisane w 2008 i 2009 roku, przedmioty umowy zostały dostarczone do naszej firmy zgodnie z ustaleniami podpisanej umowy, bez żadnych wad prawnych oraz fizycznych.

Czytaj dalej >