logo Haas Factory Outlet szukaj
Haas Factory Outlet
kontakt z nami

Abplanalp

wyłączny dystrybutor Haas w Europie Środkowo-Wschodniej

ul. Kostrzyńska 36
02-979 Warszawa, Polska
tel.: +48 (22) 379-44-00
tel.: (22) 858-94-78
fax.: (22) 379-44-90
biuro@abplanalp.pl

Skontaktuj się z nami
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celach marketingowych przez Abplanalp Sp. z o.o., w tym informacji o ofertach, promocjach i okazjach.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Abplanalp Sp. z o.o. droga elektroniczna. Zgoda może zostać cofnięta w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.

Zapoznaj się z polityką prywatności.*Pola wymagane

Prasy krawędziowe

Prasy krawędziowe - nasza oferta obejmuje również narzędzia do obróbki blach w zakresie prasowania, gięcia i zgniatania. Proponujemy maszyny jednej z najbardziej renomowanych firm - YAWEI. Nasze 30 letnie doświadczenie wskazuje, że prasy krawędziowe tego producenta gwarantują najwyższy standard technologiczny i bardzo szeroki wybór typów maszyn, które są w stanie odpowiedzieć na najbardziej wyrafinowane potrzeby. Krawędziarki tej chińskiej technologii wyróżniają się na tle innych bardzo wysoką wydajnością, niezawodnością i łatwością obsługi w stosunku do pras krawędziowych innych producentów.

Oferujemy także usługi w zakresie uruchomienia sprzedanych obrabiarek, ich napraw, przeglądów technicznych oraz konserwacji. Więcej informacji pod adresem: www.abplanalp.pl/serwis-i-uslugi/serwis-i-naprawa.

Abplanalp Consulting oferuje szeroki wybór oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do wszystkich sprzedawanych przez firmę Abplanalp Consulting obrabiarek. Więcej informacji pod adresem: www.abplanalp.pl/serwis-i-uslugi/czesci-zamienne.

Dodatkowo w celu zapewnienia Klientom optymalnej obsługi na najwyższym poziomie, firma Abplanalp Consulting zainwestowała w stworzenie profesjonalnego Centrum Szkoleń, Działu Aplikacji oraz Działu Serwisu. Aby zaspokoić potrzeby naszych Klientów proponujemy różnego rodzaju szkolenia: operatorskie, programowania, konserwacyjne oraz programowania CAD/CAM.

prasa krawędziowa

Nasi eksperci służąc swoją wiedzą doradzą Państwu, które z pras krawędziowych tego producenta najlepiej wpisują się w Państwa potrzeby, a także zadbają o staranny proces wdrożenia i zapewnią profesjonalną obsługę poserwisową.