logo Haas Factory Outlet szukaj
Haas Factory Outlet
kontakt z nami

Abplanalp

wyłączny dystrybutor Haas w Europie Środkowo-Wschodniej

ul. Kostrzyńska 36
02-979 Warszawa, Polska
tel.: +48 (22) 379-44-00
tel.: (22) 858-94-78
fax.: (22) 379-44-90
biuro@abplanalp.pl

Skontaktuj się z nami
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celach marketingowych przez Abplanalp Sp. z o.o., w tym informacji o ofertach, promocjach i okazjach.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Abplanalp Sp. z o.o. droga elektroniczna. Zgoda może zostać cofnięta w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.

Zapoznaj się z polityką prywatności.*Pola wymagane

Serwis i naprawa

Serwis Abplanalp jest jedną z najsilniejszych organizacji w branży obrabiarek CNC w Europie Środkowo - Wschodniej.

SERWIS i USŁUGI: +48 22 379-44-00, #2

HOT-LINE: +48 22 379-44-00, #3

Oferujemy usługi w zakresie uruchomienia sprzedanych obrabiarek, ich napraw, przeglądów technicznych oraz konserwacji. Dysponujemy zespołem liczącym 4 koordynatorów oraz ponad 32-óch świetnie wyszkolonych i wyposażonych specjalistów. Naszym celem jest kompleksowe wdrożenie obrabiarek do produkcji oraz ich obsługa po sprzedaży. W tym celu stworzyliśmy unikalną organizację wykorzystującą najnowocześniejsze systemy wspomagania informatycznego.

Oferujemy
Instalacje obrabiarek Fachowe przygotowanie do instalacji, uruchomienie urządzenia, regulacja, sprawdzenie funkcji obrabiarki, wykonanie detalu testowego, szkolenie bazowe obsługi w zakresie programowania, obsługi i konserwacji.
Serwis gwarancyjny Dla wszystkich obrabiarek zakupionych w Abplanalp, szybki, profesjonalny, poparty składem części zamiennych o wartości 1000000 EUR.
Serwis pogwarancyjny Odpłatny, dla wszystkich obrabiarek producentów reprezentowanych przez firmę Abplanalp.
Szkolenia O różnym stopniu zaawansowania, od bazowych do specjalnych, według programu klienta. Wykonywanie detali razem z klientem w czasie szkoleń aplikacyjnych. Zwracamy bardzo dużą uwagę na stopień wyszkolenia obsługi, gdyż to między innymi wpływa na wydajność obrabiarek.
Kontrakt konserwacyjny "SPOKOJNA GŁOWA" Obejmuje sprawdzenie poprawności działania oraz dokładności obróbczej maszyny. Przeciwdziała poważnym uszkodzeniom maszyny.

Problemy zgłaszane do Koordynatorów, rejestrowane są w systemie. Po przydzieleniu specjalisty, dalsze działanie, łącznie z dostawą części zamiennych ze składu, jest monitorowane w systemie informatycznym. System generuje zgłoszenie do odpowiedniego specjalisty wraz z raportem elektronicznym oraz rejestruje całą historię interwencji wykonanych dla danej obrabiarki.