logo Haas Factory Outlet szukaj
Haas Factory Outlet
kontakt z nami

Abplanalp

wyłączny dystrybutor Haas w Europie Środkowo-Wschodniej

ul. Kostrzyńska 36
02-979 Warszawa, Polska
tel.: +48 (22) 379-44-00
tel.: (22) 858-94-78
fax.: (22) 379-44-90
biuro@abplanalp.pl

Znajdź operatora CNC


Znajdź Operatora CNC

W jakim celu utworzyliśmy dla Państwa bazę operatorów

Mając na uwadze Państwa problemy jako Pracodawców-Użytkowników obrabiarek firmy Haas z pozyskaniem pracowników posiadających umiejętności pracy na obrabiarkach firmy Haas przygotowaliśmy dla Państwa platformę informacyjną zawierającą bazę operatorów obrabiarek CNC firmy Haas.

Poprzez tę platformę chcemy pomóc Państwu w pozyskiwaniu do Waszych firm operatorów posiadających umiejętności pracy na obrabiarkach firmy Haas.

Jak tworzymy bazę operatorów

Mając na uwadze problemy na rynku pracy z pracownikami potrafiącymi obsługiwać obrabiarki do obróbki skrawaniem CNC od kilku lat firma Abplanalp wspiera edukację zawodową w szkołach średnich zawodowych w zawodach związanych z obrabiarkami CNC.

Naszą bazę operatorów obrabiarek Haas tworzą absolwenci średnich szkół zawodowych, którzy odbyli szkolenie i uzyskali certyfikat firmy Abplanalp potwierdzający umiejętność pracy na obrabiarkach Haas. Uzupełniają ją osoby dorosłe, które ukończyły szkolenia w zakresie nauki zawodu operatora obrabiarek CNC z wykorzystaniem obrabiarek Haas, organizowane przez firmy zewnętrzne.

Jak korzystać z bazy operatorów

W celu uzyskania informacji o operatorach - "Zadaj nam pytanie o dostępność certyfikowanych operatorów CNC w Twoim regionie - wypełnij formularz"