logo Haas Factory Outlet szukaj
Haas Factory Outlet
kontakt z nami

Abplanalp

wyłączny dystrybutor Haas w Europie Środkowo-Wschodniej

ul. Kostrzyńska 36
02-979 Warszawa, Polska
tel.: +48 (22) 379-44-00
tel.: (22) 858-94-78
fax.: (22) 379-44-90
biuro@abplanalp.pl

Skontaktuj się z nami
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celach marketingowych przez Abplanalp Sp. z o.o., w tym informacji o ofertach, promocjach i okazjach.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Abplanalp Sp. z o.o. droga elektroniczna. Zgoda może zostać cofnięta w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.

Zapoznaj się z polityką prywatności.*Pola wymagane

Tokarki do metalu

Tokarki do metalu - w naszej ofercie proponujemy Państwu szeroki wybór tokarek do metalu najbardziej cenionych producentów. W zależności od Państwa potrzeb możemy dostarczyć tokarki do metalu z peryferyjnymi akcesoriami, przeznaczone do różnych prac tokarskich: zarówno do toczenia zewnętrznego, jak i wewnętrznego, nacinania gwintów i wytaczania.

Posiadamy również tokarki karuzelowe przeznaczone do obróbki wielkogabarytowych przedmiotów, oraz tokarki do metalu przeznaczone do precyzyjnej obróbki mniejszych elementów. Wszystkie maszyny, które Państwu jesteśmy w stanie zaoferować spełniają najwyższe standardy technologiczne i charakteryzują się niezawodnością i wysoką wydajnością w działaniu.

Eksperci naszej firmy chętnie doradzą Państwu w optymalnym wyborze najlepszego dla Państwa potrzeb urządzenia, a także sprawnie pokierują procesem wdrożenia tokarki do metalu w Państwa środowisku produkcyjnym.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą wybranych tokarek CNC:

Oferujemy także usługi w zakresie uruchomienia sprzedanych obrabiarek, ich napraw, przeglądów technicznych oraz konserwacji. Więcej informacji pod adresem: www.abplanalp.pl/serwis-i-uslugi/serwis-i-naprawa.

Abplanalp oferuje szeroki wybór oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do wszystkich sprzedawanych przez firmę Abplanalp obrabiarek. Więcej informacji pod adresem: www.abplanalp.pl/serwis-i-uslugi/czesci-zamienne.

Dodatkowo w celu zapewnienia Klientom optymalnej obsługi na najwyższym poziomie, firma Abplanalp zainwestowała w stworzenie profesjonalnego Centrum Szkoleń, Działu Aplikacji oraz Działu Serwisu. Aby zaspokoić potrzeby naszych Klientów proponujemy różnego rodzaju szkolenia: operatorskie, programowania, konserwacyjne oraz programowania CAD/CAM.

tokarka do metalu