logo Haas Factory Outlet szukaj
Haas Factory Outlet
kontakt z nami

Abplanalp

wyłączny dystrybutor Haas w Europie Środkowo-Wschodniej

ul. Kostrzyńska 36
02-979 Warszawa, Polska
tel.: +48 (22) 379-44-00
tel.: (22) 858-94-78
fax.: (22) 379-44-90
biuro@abplanalp.pl

Targowe spotkania z Abplanalp - sprawdź, gdzie będziemy!

Kieleckie spotkania targowe dobiegły końca. Miło nam było gościć na naszym stoisku zarówno naszych wieloletnich Klientów, jak i nowych, którym mieliśmy okazję zaprezentować kompleksową ofertę Abplanalp i podzielić się naszymi doświadczeniami i wiedzą. Dziękujemy za Państwa obecność i owocne rozmowy.

Wiosenne targi STOM to początek corocznych targowych spotkań. Przed nimi interesujące wydarzenie - kwietniowe targi Innoform w Bydgoszczy. Tu Abplanalp wystartuje z premierowym pokazem OPS Ingersoll - High Speed Eagle V5 - idealnym rozwiązaniem dla firm, produkujących precyzyjne elementy, elektrody oraz wkładki i formy. Jak zawsze na stoisku nie zabraknie naszych Inżynierów Sprzedaży i informacji na temat kompleksowej oferty Abplanalp.

Zapraszamy również na nadchodzące targi MachTool 2017 w Poznaniu. Tym razem szukajcie nas w hali nr 3. Prezentować będziemy tam szeroką gamę obrabiarek i obróbek, narzędzi, mocowań, chłodziw, silną reprezentację maszyn ze stajni Haas CNC, oraz dwie polskie premiery:

Nakamura-Tome - wielozadaniowe, precyzyjne centrum tokarskie WT-250IIMMY, dwa wrzeciona, dwie głowice, 48 pozycji narzędziowych w tym 24 napędzane, przesuw poprzeczny suportu w osi X: 195mm, przesuw wzdłużny suportu w osi Z: 600mm, maksymalna długość toczenia: 555 mm, maksymalna średnica toczenia 250 mm. Od marca 2017 Abplanalp jest wyłącznym przedstawicielem Nakamura-Tome w Polsce, firma ta jest pionierem w dziedzinie tokarek wielowrzecionowych i wielogłowicowych.

OPS Ingersoll - High Speed Eagle V5 – jak wcześniej wspomniano idealne rozwiązanie dla firm, produkujących precyzyjne elementy, elektrody oraz wkładki i formy.
Dzięki szczelnej obudowie maszyny oraz wydajnemu odciągowi pyłów, frezarka przystosowana jest do obróbki elektrod grafitowych i innych materiałów pylących. Technologia HSC (ang. High Speed Cuting) umożliwia wydajne i precyzyjne skrawanie tytanu oraz wszelkiego rodzaju stali hartowanych powyżej 50HRC. Dzięki bramowej konstrukcji z nieruchomym stołem maszyny, otrzymujemy dużą dynamikę ruchów niezależną od obciążenia stołu, dużą przestrzeń obróbczą w stosunku do wymiarów maszyny. Niezawodne i innowacyjne sterowanie Heidenhein TNC 640 jest doskonałym uzupełnieniem całości produktu. Frezarki dostępne są w konfiguracji 3 i 5-cio osiowej.

Po wakacjach spotykamy się na jesiennych targach w Toolex w Sosnowcu.
Do zobaczenia!