logo Haas Factory Outlet szukaj
Haas Factory Outlet
kontakt z nami

Abplanalp

wyłączny dystrybutor Haas w Europie Środkowo-Wschodniej

ul. Kostrzyńska 36
02-979 Warszawa, Polska
tel.: +48 (22) 379-44-00
tel.: (22) 858-94-78
fax.: (22) 379-44-90
biuro@abplanalp.pl

ABPLANALP na targach INNOFORM 2017 w Bydgoszczy

Polska "dolina narzędziowa" ma teraz swoje własne targi w Bydgoszczy, na których nie może zabraknąć Abplanalp. W dziedzinie wytwarzania narzędzi w Polsce i Europie od lat liderem jest region kujawsko-pomorski.

W dniach 25-27 kwietnia br. będziemy czekać na Państwa na stoisku 7 w hali nr 2.

Dlatego też specjalnie dla Państwa, zaprezentujemy premierowo na polskim rynku, 5-osiową frezarkę HSC High Speed Eagle V5 firmy OPS Ingersoll oraz elektroerozyjną wycinarkę drutową Mitsubishi MV 1200R.

Maszyna High Speed Eagel V5 niemieckiej firmy OPS Ingersoll to idealne rozwiązanie dla firm, produkujących precyzyjne elementy, elektrody oraz wkładki i formy. Dzięki szczelnej obudowie maszyny oraz wydajnemu odciągowi pyłów, frezarka przystosowana jest do obróbki elektrod grafitowych i innych materiałów pylących.

Technologia HSC (ang. High Speed Cuting) umożliwia wydajne i precyzyjne skrawanie tytanu oraz wszelkiego rodzaju stali hartowanych powyżej 50HRC Dzięki bramowej konstrukcji z nieruchomym stołem maszyny, otrzymujemy dużą dynamikę ruchów niezależną od obciążenia stołu, dużą przestrzeń obróbczą w stosunku do wymiarów maszyny. Niezawodne i innowacyjne sterowanie Heidenhein TNC 640 jest doskonałym uzupełnieniem całości produktu. Frezarki dostępne są w konfiguracji 3 i 5-cio osiowej.

Warto zaznaczyć, że na obu maszynach będziemy prezentowali obróbkę na żywo. Na wycinarce drutowej MV 1200R zaprezentujemy pokaz obróbki elektroerozyjnej z użyciem symultanicznej pracy czterech osi. Maszyna wyposażona w generator V350 przy wykorzystaniu silników tubowych będzie wycinała zadany kształt w stali nierdzewnej.

Nie zabraknie także oferty narzędzi, chłodziw i technologii oraz naszych Inżynierów Sprzedaży i aplikacji, którzy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i zaprezentują kompleksową ofertę Abplanalp.

Zapraszamy serdecznie na stoisko 7 w hali nr 2
Bydgoszcz, 25-27 kwietnia 2017

Pobierz bezpłatne zaproszenie