logo Haas Factory Outlet szukaj
Haas Factory Outlet
kontakt z nami

Abplanalp

wyłączny dystrybutor Haas w Europie Środkowo-Wschodniej

ul. Kostrzyńska 36
02-979 Warszawa, Polska
tel.: +48 (22) 379-44-00
tel.: (22) 858-94-78
fax.: (22) 379-44-90
biuro@abplanalp.pl

Poznańskie spotkania targowe MACH-TOOL 2017

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za targowe spotkania, rozmowy i dyskusje. Jak zawsze jest nam bardzo miło, że mogliśmy gościć Was na naszym stoisku.

W tym roku poznańskie targi Machtool były dla nas wyjątkowe z kilku powodów – naszego firmowego 40-lecia, nowości w naszej ofercie i zmiany lokalizacji naszego stoiska.

Na naszym stoisku można było sprawdzić, jak maszyny z naszej oferty pracują w rzeczywistości - obejrzeć pokazy obróbcze na żywo i poznać ich namacalne efekty, porozmawiać, poradzić się.

Tradycyjnie do dyspozycji naszych Klientów byli Inżynierowie Sprzedaży i Aplikacji, którzy odpowiadali na wszystkie pytania i służyli fachową radą.

W tym roku po raz pierwszy zapoznaliśmy Państwa z obrabiarkami Nakamura-Tome i OPS Ingersoll.

Obie maszyny cieszyły się podczas targów ogromnym zainteresowaniem. Dla przypomnienia Nakamura-Tome WT-250II z prezentowanej wielozadaniowej serii WT, to precyzyjna, dwuwrzecionowa, dwurewolwerowa tokarka, przeznaczona do wielkoseryjnej produkcji skomplikowanych detali.

OPS Ingersoll Eagle V5 - ta 5-cio osiowa frezarka HSC to idealne rozwiązanie dla firm, produkujących precyzyjne elementy, elektrody oraz wkładki i formy. Dzięki szczelnej obudowie maszyny oraz wydajnemu odciągowi pyłów, frezarka przystosowana jest do obróbki elektrod grafitowych i innych materiałów pylących.

Na naszym stoisku prezentowaliśmy również pokazy obróbcze na maszynach Kitamura Mycenter HX500G (centrum poziome), Nomura NN-20UB8(K) (automat tokarski) a także HAAS: UMC-750 (5-osi), VF-3SS (centrum pionowe), ST-20Y (tokarka z osią Y), DM-1 (centrum frezarskie), na wycinarce drutowej Mitsubishi MV-1200R i elektrodrążarce EA8S.

Kolejna okazja do spotkania z nami już niebawem na jesiennych targach Toolex w Sosnowcu. Zapraszamy!

Wszystkim naszym Klientom i ich rodzinom życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku.

Do zobaczenia!