logo Haas Factory Outlet szukaj
Haas Factory Outlet
kontakt z nami

Abplanalp

wyłączny dystrybutor Haas w Europie Środkowo-Wschodniej

ul. Kostrzyńska 36
02-979 Warszawa, Polska
tel.: +48 (22) 379-44-00
tel.: (22) 858-94-78
fax.: (22) 379-44-90
biuro@abplanalp.pl

IV edycja konkursu BLASER Productivity Trophy 2017 rozstrzygnięta!

RADMOT, ROZTOCZE, COMMON S.A., CNH Industrial Kutno, SOUL KOZAK - oto zwycięzcy tegorocznej edycji.

W czwartej edycji konkursu "Blaser Productivity Trophy 2017", organizowanej przez firmę Abplanalp Sp. z o.o. wraz z firmą Blaser Swisslube wyłoniliśmy zwycięzcę w każdej z aż pięciu kategorii. Konkursowe zadanie polegało na wybraniu kategorii i opisaniu problemu, który został rozwiązany dzięki zastosowaniu wybranego chłodziwa Blaser.

Podczas uroczystej kolacji w hotelu Andelz Vienna House w Łodzi, reprezentujący firmę Blaser Swisslube Sven Aegerter, Area Sales Manager, Prezes Abplanalp Sp. z o.o. Maciej Śmigrodzki, Dyrektor Działu Handlowego Marcin Szkudlarek oraz Szef Działu Blaser Konrad Parcia wręczyli dyplomy i nagrody w poszczególnych kategoriach.

Zwycięzcą w kategorii "Optymalizacja kosztów zużycia narzędzi skrawających" została firma RADMOT - specjalizująca się w obróbce skrawaniem i dostarczająca swoje produkty do wielu gałęzi przemysłu. Kategoria "Człowiek i środowisko" należy do firmy ROZTOCZE - producenta zamków, zawiasów, zacisków energetycznych typu V-klema. W trzeciej kategorii "Wzrost produktywności" nagrodę otrzymała firma COMMON S.A. - producent wysokiej klasy urządzeń takich jak: gazomierze przemysłowe, przepływomierze, urządzenia elektroniczne. Wygrana w kategorii czwartej "Bezpieczeństwo procesu" należy do CNH Industrial Kutno - producenta i importera maszyn i części rolniczych. Nagrodę w kategorii „Perfekcja wymagana” otrzymała firma SOUL KOZAK Mariusz Kozak – producent super lekkich komponentów rowerowych.

Dyplomy konkursowe oraz nagrody odebrali przedstawiciele, reprezentujący laureatów poszczególnych kategorii.

Zwycięzcom gratulujemy a Czytelników zapraszamy do lektury prezentacji zwycięzców IV edycji konkursu Blaser Productivity Trophy 2017.

Zobacz film z IV edycji Blaser Productivity Trophy 2017