logo Haas Factory Outlet szukaj
Haas Factory Outlet
kontakt z nami

Abplanalp

wyłączny dystrybutor Haas w Europie Środkowo-Wschodniej

ul. Kostrzyńska 36
02-979 Warszawa, Polska
tel.: +48 (22) 379-44-00
tel.: (22) 858-94-78
fax.: (22) 379-44-90
biuro@abplanalp.pl

Haas wprowadza nowe wspaniałe ceny, aby pomóc klientom w osiągnięciu wyższej produktywności

Na ograniczony czas Haas Automation, Inc. oferuje najniższe w historii ceny na europejskim rynku w odniesieniu do specjalnych konfiguracji swoich najlepiej sprzedających się obrabiarek. Standardowe obrabiarki Haas, oznaczone jako modele EU, zostały wstępnie skonfigurowane za pomocą wydajnych opcji i objęte zniżką w wysokości 19% od ceny detalicznej w zależności od modelu.

"Chcemy pomóc naszym europejskim klientom odnieść sukces na dzisiejszym konkurencyjnym rynku" - mówi Jens Thing, dyrektor zarządzający w Haas Automation Europe. "Dlatego oferujemy najbardziej korzystne ceny na modele EU, aby warsztatom było łatwiej zwiększać produktywność i napędzać rozwój swoich przedsiębiorstw w regionie".

"Misją firmy Haas zawsze była produkcja obrabiarek bardziej niezawodnych, bardziej przystępnych pod względem ceny, prostszych w obsłudze i łatwiejszych do zakupu" - wyjaśnia pan Thing. "A teraz najbardziej popularne i najbardziej przyjazne dla użytkownika obrabiarki CNC w branży są dostępne w jeszcze korzystniejszych cenach."

"Poprzez tworzenie dużych ilości tych urządzeń o wysokiej wydajności jesteśmy w stanie wykorzystać rozbudowaną automatyzację fabryki Haas i odnosić korzyści z ekonomii skali, aby obniżać koszty przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej niezawodności" - ciągnie pan Thing. "Uzyskane w ten sposób oszczędności przenosimy na naszych klientów w formie niedrogich modeli EU".

"Dodatkowo zaopatrujemy w modele EU lokalne magazyny na obszarze Europy, aby skrócić czasy dostawy do kilku tygodni. Te niewiarygodne ceny obejmują instalację maszyn przez lokalny zespół Haas oraz szkolenie na miejscu z zakresu podstawowej obsługi urządzenia".

"Wierzymy, że urządzenia o wysokiej wydajności dostępne w najlepszych cenach oraz szybka dostawa i wspaniała obsługa są właśnie tym, czego potrzebują firmy zajmujące się obróbką metali, aby odnieść sukces" - podsumowuje pan Thing. "To właśnie zapewnia firma Haas Automation za pomocą nowych modeli EU".

Więcej informacji o firmie Haas Automation oraz o pełnym asortymencie produktów Haas można znaleźć pod adresem www.HaasCNC.com/EU.