logo Haas Factory Outlet szukaj
Haas Factory Outlet
kontakt z nami

Abplanalp

wyłączny dystrybutor Haas w Europie Środkowo-Wschodniej

ul. Kostrzyńska 36
02-979 Warszawa, Polska
tel.: +48 (22) 379-44-00
tel.: (22) 858-94-78
fax.: (22) 379-44-90
biuro@abplanalp.pl

Odwiedź nas na wiosnę!

Pierwsze w tym roku branżowe targi już za chwilę! STOM w Kielcach otworzy kolejny targowy rok Abplanalp!

Już dziś zapraszamy na nasze stoisko nr 14 w hali C. Czekamy na Państwa w dniach 26-28 marca br.!

Pokazy obróbki na żywo będą mogli obejrzeć Państwo m.in. na japońskich obrabiarkach: Nakamura-Tome WT-150II z wielozadaniowej serii WT (precyzyjna, dwuwrzecionowa tokarka, przeznaczona do wielkoseryjnej produkcji skomplikowanych detali), Nomura NN-20J3 (automat tokarski wzdłużny) a także na obrabiarkach HAAS: VF-2 (centrum pionowe z paletyzerem SX5), ST-20Y (tokarka z osią Y i robotem YASKAWA). Nie zabraknie również pokazu pracy wycinarki drutowej Mitsubishi MV-1200R ze sterowaniem D-Cube oraz napędami tubowymi.

Pokazom maszyn jak zawsze będą towarzyszyły prezentacje działów niemaszynowych Abplanalp. Oprócz pokazów narzędzi na żywo podczas obróbek, będą Państwo mogli zapoznać się z najnowszym katalogiem GROTH a w nim nowościami: głowicami i płytkami. Po raz pierwszy zaprezentujemy naszego nowego dostawcę firmę SCHÜSLLER, w pokazie urządzenia do mocowania termokurczliwego.

Dział chłodziw BLASER, oprócz pokazu na żywo chłodziwa Vasco 7000 podczas obróbek, zaprezentuje stację do filtracji chłodziwa GROTH i zademonstruje Państwu, jak niezależnie od pracy obrabiarki przefiltrować chłodziwo i oddać z powrotem do procesu produkcji.

Zachęcamy do zapoznania się z parametrami prezentowanych obrabiarek oraz szczegółami pokazów, które będą mogli Państwo obejrzeć podczas targów.

Jak zawsze do Państwa dyspozycji będzie zespół Abplanalp - Inżynierowie Sprzedaży, Doradcy Techniczni oraz Inżynierowie Aplikacji.

Zapraszamy!

Zapraszamy do pobrania ulotki na targi STOM 2019.