logo Haas Factory Outlet szukaj
Haas Factory Outlet
kontakt z nami

Abplanalp

wyłączny dystrybutor Haas w Europie Środkowo-Wschodniej

ul. Kostrzyńska 36
02-979 Warszawa, Polska
tel.: +48 (22) 379-44-00
tel.: (22) 858-94-78
fax.: (22) 379-44-90
biuro@abplanalp.pl

Targi ITM Poznań 2019 - odwiedź nasze stoisko!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach w Poznaniu w ramach Salonu Obrabiarek i Narzędzi MACHTOOL.

W dniach 4-7 czerwca br. będziemy czekać na Państwa w pawilonie 3 na stoisku nr 24.

Stoisko Abplanalp w Poznaniu - prezentacje

Pierwszy raz w Polsce zaprezentujemy na żywo najnowszą obrabiarkę Haas UMC-1000 - 5-osiowe centrum obróbkowe przeznaczone do obróbki większych detali. Grupę obrabiarek Haas będą również reprezentować: centrum pionowe VF-3YT, centrum tokarskie ST-15Y, frezarka DM-2 z robotem Yaskawa. Warto podkreślić, że wszystkie prezentowane na stoisku obrabiarki będą zainstalowane a ich możliwości prezentowane w pokazach obróbek na żywo.

Japońskie obrabiarki i ich możliwości przedstawimy na modelach Nakamura-Tome WT-250II z wielozadaniowej serii WT (precyzyjna, dwuwrzecionowa tokarka, przeznaczona do wielko-seryjnej produkcji skomplikowanych detali), Nomura NN-20J3 (automat tokarski wzdłużny) oraz Kitamura HX 250iG (poziome centrum obróbcze). Nie zabraknie również pokazu pracy wycinarek drutowych Mitsubishi MP1200 - maszyna precyzyjna oraz Accutex GA43AL, drążarki wgłębnej o budowie bramowej OPS Ingersoll Gantry500 Eagle oraz przebijarki do otworów Accutex AH35ZA.

Pokazom maszyn jak zawsze będą towarzyszyły prezentacje działów niemaszynowych Abplanalp. Oprócz pokazów narzędzi na żywo podczas obróbek, będą Państwo mogli zapoznać się z ofertą narzędzi GROTH i jedną z wielu promocji na narzędzia składane frezarskie i tokarskie. Zaprezentujemy również jednego z naszych nowych dostawców firmę SCHÜSSLER, w pokazie urządzenia do mocowania termokurczliwego. Dział chłodziw BLASER, oprócz pokazu na żywo chłodziwa Vasco 7000 podczas obróbek, zaprezentuje stację do filtracji chłodziwa GROTH i zademonstruje Państwu, jak niezależnie od pracy obrabiarki przefiltrować chłodziwo i oddać z powrotem do procesu produkcji. Ofertę działów niemaszynowych dopełni CAM najnowszej generacji - ESPRIT TNG, prezentacja ukosowania płyt stalowych 500x300 mm na maszynie GERIMA MMB500 oraz nowa oferta szkoleniowa Abplanalp "Szkolenia dla operatorów CNC".

Zachęcamy do zapoznania się z pokazami, które przygotowaliśmy na dni targowe!


Nasi Inżynierowie Sprzedaży będą do Państwa dyspozycji.
Do zobaczenia w Poznaniu!

Zapraszamy do pobrania ulotki targowej MACH-TOOL 2018.