logo Haas Factory Outlet szukaj
Haas Factory Outlet
kontakt z nami

Abplanalp

wyłączny dystrybutor Haas w Europie Środkowo-Wschodniej

ul. Kostrzyńska 36
02-979 Warszawa, Polska
tel.: +48 (22) 379-44-00
tel.: (22) 858-94-78
fax.: (22) 379-44-90
biuro@abplanalp.pl

Certfikowany operator Haas CNC

W dniu 27.02.2016 r. w Centrum Kształcenia Praktycznego w Stargardzie został przeprowadzony egzamin "Certyfikowany Operator Haas CNC".

Udział w nim wzięło sześciu uczniów z Zespołu Szkół nr 1z klasy czwartej technikum mechanicznego o specjalności "Użytkowanie obrabiarek skrawających". Przez dwa lata uczniowie zdobywali wiedzę i umiejętności na zajęciach programowania i obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie. Kolejnym etapem cyklu kształcenia był tygodniowy kurs pogłębiający tematykę obsługi i programowania maszyn CNC.

Szkolenie przeprowadzone zostało przez certyfikowanego instruktora Haas CNC Miłosza Puchniarskiego i odbyło się według wytycznych i przy wsparciu firmy Abplanalp Sp. z o.o., wyłącznego dystrybutora obrabiarek Haas. Dzięki uzyskaniu certyfikatu potwierdzającego wiedzę i umiejętności przyszli absolwenci będą mieli o wiele większe możliwości w zdobyciu dobrze płatnej pracy na stanowisku operatora programisty maszyn CNC.

Oficjalne wręczenie certyfikatów nastąpi podczas Warsztatów Technologicznych Haas w Stargardzie, które odbędą się 28.04.2016 r.