logo Haas Factory Outlet szukaj
Haas Factory Outlet
kontakt z nami

Abplanalp

wyłączny dystrybutor Haas w Europie Środkowo-Wschodniej

ul. Kostrzyńska 36
02-979 Warszawa, Polska
tel.: +48 (22) 379-44-00
tel.: (22) 858-94-78
fax.: (22) 379-44-90
biuro@abplanalp.pl

Dozownik emulsji chłodząco-smarującej GROTH AMC-1

Współczesna obróbka skrawaniem to coraz większe wyzwania przed firmami działającym w tej branży. Na globalnym rynku, polskie firmy konkurują często z podmiotami znajdującym się na drugim końcu globu.

Zgranie w jedną, harmonijnie działającą całość obrabiarki, zamocowań, narzędzi oraz chłodziwa to jeden z kluczowych czynników sukcesu decydujących o konkurencyjności firmy. Abplanalp jako dostawca kompletnego wsparcia technologicznego, wspiera swoich Klientów w optymalizacji wszystkich aspektów produkcji obróbką skrawaniem.

Konsekwentnie rozszerzamy swoje portfolio, aby oferować innowacyjne produkty, redukujące koszty wytwórcze. Jednym z takich produktów rozwiązań jest automatyczny dozownik emulsji chłodząco-smarującej GROTH AMC-1.

Dzięki doskonałemu połączeniu koncentratu z wodą otrzymujemy wyjątkowo jednorodną i stabilną emulsję, niezależnie od ciśnienia wody w instalacji, która zapewnia optymalne parametry pracy (szczególnie przy pracy w sytuacjach pracy z chłodzeniem wewnętrznym i instalacjami dozującymi pod wysokim ciśnieniem).

Stabilność zapewnia znacznie dłuższą żywotność chłodziwa, co zmniejsza koszty związane z zakupem nowej emulsji i kosztami wymiany (robocizna, przestoje etc.). GROTH AMC-1 posiada możliwość generowania raportów dotyczących pracy, dzięki czemu możemy kontrolować i optymalizować przebieg całego procesu. Urządzenie można rozbudować o dodatkowe funkcje (np. filtr uzdatniania wody).

Zachęcamy do zapoznania się z opisem produktu oraz kontaktu z naszymi Inżynierami Sprzedaży celem uzyskania dodatkowych informacji o zaletach i działaniu dozownika.