Kyocera doceniając profesjonalizm firmy Abplanalp, po raz kolejny potwierdziła autoryzację oficjalnego dystrybutora marki.

Abplanalp autoryzowanym dystrybutorem narzędzi Kyocera

Kyocera dostarcza gotowe produkty i komponenty do prawie wszystkich dziedzin produkcji przemysłowej. Produkcję narzędzi skrawających Kyocera rozpoczęła w 1975 roku – stając się jednym z wiodących producentów na świecie .Oferta zawiera szerokie spektrum innowacyjnych rozwiązań do toczenia, wiercenia, frezowania, rowkowania, gwintowania i przecinania w oparciu o różnorodność materiałów skrawających, takich jak węglik, cermet, ceramika, borazon i diament.

 

Szczególnie zaawansowane materiały jak ceramika mieszana, ceramika na bazie azotku krzemu, borazon i cermet są oceniane bardzo wysoko. W produkcji narzędzi Kyocera stosuje nowoczesne precyzyjne technologie.

 

Narzędzia są zaprojektowane do indywidualnych potrzeb i znajdują zastosowanie w ogólnej inżynierii mechanicznej, w produkcji samochodów oraz wśród poddostawców tej branży (tarcze hamulcowe, łożyska itp.), a także w produkcji narzędzi i form. Stały rozwój naszych narzędzi jest skutkiem właściwego rozpoznawania bieżących i przyszłych potrzeb rynku metalowego.

 

Kyocera - certyfikat Abplanalpu

 

Wysokowydajne narzędzia Kyocera doskonale wpisują się w misję Abplanalpu, która zakłada dostarczanie Klientom najwyższej klasy sprzętu umożliwiającego optymalizację i redukcję kosztów produkcyjnych.