W Abplanalp Consulting zawsze stawiamy na najwyższy poziom usług i urządzeń. Bardzo starannie wybieramy producentów sprzętu, który możecie znaleźć w naszej ofercie. Jednym z nich jest założona przez Gene’a Haasa w 1983 roku firma Haas Automation.

Haas Automation oferuje więcej funkcji w wyposażeniu standardowym, więcej innowacji i najnowszej technologii niż wielu innych producentów maszyn CNC na świecie – zachowując przy tym bardzo atrakcyjne ceny. Z ponad 152000 pracujących obrabiarek Haas na świecie, ponad 2100 znajduje się w Polsce.

Cały asortyment produktów firmy Haas włącznie z układem sterowania CNC, systemami napędów oraz wrzecion wykonywany są w zakładach firmy Haas. Wrzeciona główne wszystkich maszyn Haas, pracujące z prędkością obrotową do 30000 obr/min, są wytwarzane w firmie Haas i wysyłane z magazynu w przeciągu 24 godzin.

Wiemy, jak bardzo istotny jest szybki serwis urządzeń. Oferowana przez Haas gwarancja trwająca 1 rok obejmuje dokładnie 24 godziny x 365 dni czyli 8760 godzin w ciągu 12 miesięcy. Istnieje możliwość rozszerzenia gwarancji do 24 miesięcy na tych samych zasadach. Magazyn części zamiennych wartości 1,5 mln EUR znajduje się w Warszawie, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprawnie ożywić niedziałające maszyny. Profesjonalność świadczonych przez nas usług serwisowych potwierdziła, otrzymana w 2012 roku nagroda za najlepszy serwis Haas w Europie.

Produkty firmy Haas są projektowane głównie z myślą o operatorze. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom oraz optymalnemu wykorzystaniu najnowszych technologii maszyny Haas gwarantują wysoką produktywność oraz najlepszy w branży stosunek ceny do wydajności. Podczas produkcji Haas korzysta z doświadczeń, jakie daje praca na własnych maszynach.

Haas prowadzi całkowicie otwartą politykę cenową. Ceny wszystkich produktów dostępne są na stronie HaasCNC.com. Maszyny, wyposażenie dodatkowe, akcesoria, stoły obrotowe oraz części zamienne dostępne są w trybie online.

Jeśli chciałbyś poznać wszystkie urządzenia firmy Haas z naszej oferty – ściągnij bezpłatny katalog online lub skontaktuj się z nami.