Frezarka TM-1 - jakość CNC, na którą Cię stać

Frezarka TM-1 - jakość CNC, na którą Cię stać

Poszukujesz świetnej frezarki, która łączy przestrzeń pomiędzy obróbką konwencjonalną a numeryczną? Mamy zatem świetny produkt, który spełni Twoje oczekiwania.

 

Jeśli szukasz czegoś, co pomoże Ci swobodnie przejść z obróbki konwencjonalnej na obróbkę sterowaną numerycznie, maszyna Haas TM-1 jest idealnym wyborem, gdyż jest dobrym połączeniem obu tych światów. Czy TM-1 będzie lepszym rozwiązaniem dla Twojego zakładu niż konwencjonalna frezarka z dołożonym sterownikiem? Bez porównania.

Maszyny z serii TM są zdecydowanie mocniejsze, sztywniejsze i dużo bardziej produktywne. Czy są proste w użyciu? Tak. Sterowanie Haasa wyznacza standardy w dziedzinie obróbki jako bardzo intuicyjne i proste w obsłudze. Ten aspekt był najbardziej istotny dla inżynierów, którzy stworzyli System Wizualnego Programowania (w skrócie VPS), który jest standardową opcją w każdej maszynie z serii TM. VPS pomaga Ci szybko stworzyć kod od podstaw, nie musisz mieć nawet żadnej wiedzy o programowaniu za pomocą kodów G.

System Wizualnego Programowania pozwala Ci stworzyć proste programy i od razu zacząć obróbkę. Jest on także świetnym sposobem na naukę i ułatwia zrozumienie, w jaki sposób kody G i kody M wpływają na ruch maszyny tworząc Twoje części. Co jeśli możesz kupić odświeżoną frezarkę konwencjonalną w dobrej cenie? Nie powinieneś polegać na maszynie, której technologia i konstrukcja została opracowana ponad sto lat temu. TM-1 jest maszyną, która jest nie tylko prostsza w obsłudze, ale jest także natychmiast gotowa do produkcji, tak jak nasze wszystkie pozostałe, pełnowymiarowe, pionowe centra obróbcze.

Może odpowiadają Ci układ i przejazdy tradycyjnej frezarki konwencjonalnej? TM-1 daje Ci to samo, ale dodatkowo oferuje możliwości, którym żadna frezarka konwencjonalna nie może sprostać. Sztywne wrzeciono ze stożkiem 40, o mocy 7,5 konia mechanicznego, posuw ponad 5 metrów na minutę, bezszczotkowe serwonapędy na każdej osi, a ponadto pełna obudowa, zgodna z deklaracją zgodności CE, dzięki której nie poświęcasz cennego czasu na zamiatanie po każdej pracy. To możliwości, które zdecydowanie wyprzedzają naszą konkurencję, a wciąż oferowane są w bardzo zbliżonej cenie.

Co z dodatkowymi opcjami? Jest ich cały szereg. Chcesz zwiększyć swoją produktywność? Idealnym wyborem będzie wrzeciono, które oferuje sześć tysięcy obrotów na minutę oraz zwiększenie posuwów do dziesięciu metrów na minutę. Dobrym wyborem będzie także dodanie wyrzutnika wiórów, by pozbywać się ich w bardziej efektywny sposób. Powinieneś także pomyśleć o czasie, który zaoszczędzisz, gdy dodasz magazyn narzędzi dziesięciopozycyjny lub dwudziestopozycyjny.

Myślisz o tym, by wejść na jeszcze wyższy poziom? Może powinieneś pomyśleć o opcji przygotowania do instalacji czwartej osi? Maszyny serii TM świetnie współgrają ze stołami obrotowymi. Uzyskanie wzrostu produktywności jest bardzo proste, ponieważ maszyna i stół obrotowy od początku zostały zaprojektowane tak, by razem funkcjonować. Co w przypadku, gdy będziesz potrzebować serwisu bądź części zamiennych? Firma Abplanalp jest gotowa, by w krótkim czasie dostarczyć Ci profesjonalną i skuteczną pomoc.

Jak można podsumować maszynę Haas TM-1? Jest świetnym sposobem na wkroczenie w świat obróbki numerycznej, oferuje znakomite osiągi i opiera się na popularnej platformie, co szybko rozwinie Twój zakład.Abplanalp może Cię informować o atrakcyjnych ofertach i promocjach, czy wyrażasz zgodę?
Nie, dziękuję

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.