Obrabiarki CNC HAAS

Stworzone do działania

Firma Haas zwraca uwagę na jakość na każdym etapie produkcji - od surowców aż po gotową maszynę - dzięki czemu stworzone przez nią produkty są mocne, niezawodne i trwałe. Każda frezarka Haas zapewnia funkcje i wydajność, których potrzebujesz, aby zwiększyć produktywność. Będzie to najlepsza inwestycja w historii Twojego zakładu — o wysokiej przydatności, elastyczności, produktywności i wartości.

Gama maszyn

Haas stale poszerza linię produktów, koncentrując się na ciągłych innowacjach. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz standardowej frezarki z trzema osiami, potężnego 5-osiowego centrum obróbczego, czy małej frezarki pionowej do precyzyjnej produkcji, w ofercie Haas znajdziesz rozwiązanie dla siebie. Frezarki Haas charakteryzują się wysoką niezawodnością i prostotą obsługi. W ofercie Haas znajdują się między innymi frezarki narzędziowe serii TM, centra małogabarytowe serii Mini Mill, centrum wiertarsko-frezarskie DT-1, centrum obróbcze 5-osiowe serii UMC, centra bramowe GR i centra dedykowane do obróbki miniaturowych detali.

Charakterystyka obrabiarek CNC

Pionowe centra obróbce firmy Haas posiadają wszechstronne możliwości obróbce i dostępne są w różnych konfiguracjach, które obejmują między innymi stożek ISO 40 lub ISO 50, napęd bezpośredni lub z przekładnią zębatą. Zakres przejazdów od 305x254x305 mm do 3810x813x762 mm. Układ sterowania Haas zapewnia dużą łatwość obsługi obrabiarki.

Marka: Haas | Ablpanalp

(91)

Dlaczego zakupy u nas ?

Oto dlaczego: