IbarmiaNiezawodny sprzęt dla Twojego warsztatu

 

 

Centra obróbcze Ibarmia

Obrabiarki CNC Ibarmia

Centra obróbcze IBARMIA serii ZV,ZVH, ZVH MULTIPROCESS z ruchomą kolumną i stałym stołem dedykowane są dla firm o wysokich wymaganiach obróbczych, gdzie istnieje konieczność dokładnej obróbki skrawaniem detali średnio
i wielkogabarytowych. Zaletą serii ZVH jest ciągła głowica skrętna, która w wydatny sposób zwiększa możliwości klasycznej 3 osiowej maszyny umożliwiając obróbkę detali w wielu konfiguracjach, w tym na obróbkę w 5-ciu osiach przy wykorzystaniu wbudowanego stołu obrotowego. Stół ten może obracać się z prędkością do 500 obr./min. co też charakteryzuje serie ZVH MULTIPROCESS, łączącej w sobie dwa procesy obróbki metalu: frezowanie i toczenie.

Kolejne serie THC Extreme i THC MULTIPROCESS to maszyny z możliwością paletyzacji dostosowane do szerokiego zakresu obróbki ze względu na rozbudowane warianty konfiguracji głowic i stołów.
Wymiary stołów roboczych są o ø1000mm, ø1250mm i ø1600mm z maksymalną średnicą toczenia 2200mm. Obróbka w płaszczyźnie pionowej i poziomej oraz kąty skośne pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni roboczej.
W serii THC MULTIPROCESS stół obrotowy może pracować jako pionowa tokarka lub jako stół do frezowania w 5 osiach.