Kariera w Abplanalp

Abplanalp Sp z o.o. to jedna z największych firm w Europie Środkowej od 40 lat dostarczająca nowoczesne technologie światowych producentów w zakresie obróbki metali.

Dostarczamy rozwiązania technologiczne gwarantujące przewagę konkurencyjną naszym partnerom biznesowym. Wieloletnia obecność na rynkach, współpraca z wiodącymi producentami obrabiarek, ogromne doświadczenie, kompleksowa oferta i wsparcie technologiczne, a przede wszystkim identyfikacja potrzeb Klienta stanowią o wyjątkowości naszych usług.

Wartości, którymi się kierujemy:

  • innowacyjność,
  • wysokie standardy współpracy,
  • profesjonalizm,
  • zaangażowanie
  • kreatywne rozwiązywanie problemów
  • nieustanne poszerzanie wiedzy i podnoszenie kompetencji zawodowych.

Dołącz do nas i przekonaj się, że razem jesteśmy w stanie osiągnąć jeszcze więcej.

Proces rekrutacyjny

  1. Aplikacja
  2. Analiza aplikacji
  3. Rozmowa telefoniczna/osobista
  4. Spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielem działu HR oraz/lub Kierownikiem działu
  5. Telefoniczne przekazanie informacji zwrotnej do kandydatów

Aktualne Oferty Pracy

Specjalista ds. planowania serwisu

Kluczowe obowiązki:
  • zapewnienie wysokiej jakości usług serwisowych,
  • prowadzenie procesu przyjmowania i realizacji zleceń napraw serwisowych,
  • samodzielne planowanie i nadzorowanie pracy zespołu Inżynierów Serwisu,
  • współpraca z dostawcami,
  • dbanie o najwyższy poziom obsługi Klienta,
  • stała współpraca z wewnętrznymi działami firmy,
  • rozliczanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność organizowania pracy zespołu,
  • znajomość zasad oraz doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne,
  • samodzielność oraz umiejętność podejmowania decyzji,
  • zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność myślenia "out off the box",
  • proponowanie nowych rozwiązań,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • biegła znajomość obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat B.
Oferujemy:
  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • opiekę medyczną (po okresie próbnym),
  • świeże warzywa i owoce w biurze,
  • świadczenia socjalne (dofinansowanie do wczasów pod gruszą, zakupu okularów, prezenty okolicznościowe),
  • spotkania integracyjne,
  • bezpłatny parking.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@abplanalp.pl, w tytule wiadomości proszę podać stanowisko: Specjalista ds. planowania serwisu.

Prosimy dołączenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Inżynier Serwisu

Miejsce pracy: cała Polska (preferowane okolice zamieszkania: woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie).

Określenie stanowiska:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć instalacja oraz serwis obrabiarek CNC do obróbki metalu.

Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne - automatyka, elektrotechnika, mechanika lub pokrewne,
  • doświadczenie w obsłudze obrabiarek CNC, znajomość sterowania Fanuc, Siemens, Heidenhain (mile widziane),
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • techniczne zdolności manualne,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • sumienność i pracowitość.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w firmie reprezentującej producentów obrabiarek do obróbki metali,
  • wynagrodzenie proporcjonalne do efektów pracy,
  • narzędzia pracy (samochód służbowy/komputer/telefon),
  • opiekę medyczną po okresie próbnym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@abplanalp.pl, w tytule wiadomości proszę podać stanowisko: Inżynier Serwisu.

Inżynier Serwisu (Haas)

Miejsce pracy: woj. zachodnio-pomorskie, śląskie (Bielsko-Biała i okolice), woj. łódzkie, woj. podkarpackie.

Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze obrabiarek CNC będzie dodatkowym atutem,
Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@abplanalp.pl, w tytule wiadomości proszę podać stanowisko: Inżynier Serwisu (Haas).

Regionalny Inżynier Sprzedaży (narzędzia i oprzyrządowanie obrabiarek)

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało doradztwo techniczne, utrzymywanie dobrych relacji handlowych z obecnymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych w powierzonym regionie.

Szukamy osoby zainteresowanej pracą w dynamicznie rozwijającej się gałęzi przemysłu, w oparciu o najnowocześniejsze produkty i technologie, umożliwiające dostarczanie rozwiązań, do nawet najbardziej wymagających procesów produkcyjnych.

Jeśli posiadasz:
  • wykształcenie techniczne (mechaniczne) i praktyczną znajomość technologii obróbki skrawaniem,
  • doświadczenie w handlu narzędziami skrawającymi lub oprzyrządowaniem,
  • prawo jazdy kat. B.
Oraz
  • jesteś gotowy do częstych wyjazdów służbowych (miejsce pracy: cała Polska),
  • znasz język angielski (mile widziane),
  • jesteś zaangażowany w wykonywane zadania.
A ponadto możesz wnieść do firmy:
  • chęć rozwoju i zdobycia nowych, ciekawych i przydatnych umiejętności,
  • samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność i staranność.
To mamy dla Ciebie interesującą ofertę:
  • zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia produktowe i handlowe w kraju i zagranicą,
  • prywatną opieka medyczną,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • środki z Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • spotkania integracyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@abplanalp.pl, w tytule wiadomości proszę podać stanowisko: Regionalny Inżynier Sprzedaży.

Kontakt dla kandydatów

Martyna Ludwiniak
e-mail: rekrutacja@abplanalp.pl

Klauzula rekrutacyjna

Jeżeli wyrażasz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Abplanalp Sp. z o.o., w przesłanym CV zamieść zgodę o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Abplanalp Sp. z o.o. przez okres najbliższych 9 miesięcy."

Administrator
Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest spółka Abplanalp Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kostrzyńskiej 36, 02-979 Warszawa, jako pracodawca.

Inspektor ochrony danych
Mogą się Państwo kontaktować z inspektorem ochrony danych osobowych pod adresem: ochronadanych@abplanalp.pl.

Cel i podstawy przetwarzania
Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Abplanalp Sp. z o.o. będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Przepisy prawa pracy: art. 22 Kodeksu pracy oraz §1 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika.

Odbiorcy danych osobowych
Odbiorcą Państwa danych osobowych będzie Abplanalp Sp. z o.o.

Okres przechowywania danych
Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 9 miesięcy.

Prawa osób, których dane dotyczą
Mają Państwo prawo do:

  • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii,
  • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
  • prawo do usunięcia danych osobowych,
  • prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa).

Informacja o wymogu podania danych
Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.