Rekomendacje klientów

Skrawpol

Fabryka Narzędzi "Skrawpol" poleca firmę Abplanalp Sp. z o.o. z siedzibą na ul. Kostrzyńskiej 36, 02-979 Warszawa jako godnego, solidnego i zapewniającego bardzo dobrą jakość obsługi partnera biznesowego. Abplanalp jest doskonałym doradcą w kwestii zakupu maszyn i oprzyrządowania, dzięki doświadczeniu doświadczeniu swoich pracowników i bardzo bogatej ofercie każda firma znajdzie to czego poszukuje i będzie zadowolona z zakupu. Firmę tą cechuje również bardzo dobry kontakt z Klientem co przekłada się na wzorową współpracę i powoduje, że z pewnością będziemy ją kontynuować w przyszłości.

Zurad

Informujemy, że współpracujemy z firmą Abplanalp Sp. z o.o., przedstawicielem firmy Haas, w zakresie dostaw maszyn oraz narzędzi. Biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę, firmę Abplanalp Sp. z o.o. możemy polecić jako profesjonalnego dostawcę firmy Haas.

Cav Aerospace

CAV Aerospace informuje, że firma Abplanalp Sp. z o.o. dostarczyła do naszej firmy w okresie od 2007r. do 2015r. 12 obrabiarek wyprodukowanych przez firmę Haas Automation.

Pragniemy wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z firmą Abplanalp Sp. z o.o., która okazała się kompetentnym, godnym zaufania i wiarygodnym partnerem zarówno w zakresie sprzedaży maszyn CNC, jak również ich serwisowania. Mając na uwadze wzorową współpracę, z pełną odpowiedzialnością polecamy jej usługi innym podmiotom planującym zakup maszyn CNC.

Regionalne Centrum Rozwoju edukacji w Sanoku

Niniejszym potwierdzamy, że po przeprowadzeniu postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego [...] Powiat Sanocki udzielił zamówienia publicznego i zawarł umowę z firmą Abplanalp Consulting Sp. z o.o. z Warszawy.

Pełen zakres prac wynikających z umowy - realizacja dostaw, montaż, uruchomienie oraz wszystkie przeprowadzone szkolenia - firma Abplanalp Consulting wykonała prawidłowo i w terminie, wywiązując się w pełni i należycie z podjętych w ramach umowy zobowiązań.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr. 3 w Krośnie

Pełen zakres prac wynikający z umowy - realizacja dostaw, montaż, uruchomienie oraz wszelkie przeprowadzone działania - firma Abplanalp Consulting wykonała prawidłowo i w terminie, wywiązując się w pełni i należycie z podjętych w ramach umowy zobowiązań.

Bardzo cenimy sobie możliwość współpracy z firmą Abplanalp Consulting, która cechuje się fachowością, rzetelnością a zaangażowanie jej pracowników ułatwia naukę obsługi maszyn oraz pełne wykorzystanie ich możliwoś

Centrum Kształcenia praktycznego w Mielcu

Firma Abplanalp Consulting [...] zakończyła realizację dostaw [...] fabrycznie nowych, kompletnych urządzeń i wyposażenia wraz z uruchomieniem, montażem i szkoleniem.

Pełen zakres prac wynikający z umowy - realizacja dostaw, montaż, uruchomienie, oraz wszystkie przeprowadzone szkolenia - firma Abplanalp Consulting wykonała prawidłowo i w terminie, wywiązując się  w pełni  i należycie z podjętych w ramach umowy zobowiązań.

Realizacja szkoleń była na wysokim poziomie merytorycznym. Trenerzy wykazali się profesjonalizmem i zaangażowaniem. Firma Abplanalp Consulting jest firmą rzetelną i kompetentną.

Centrum Kształcenia praktycznego w Jarosławiu

Centrum Kształcenia Praktycznego w Jarosławiu potwierdza, że po przeprowadzeniu  podstępowania o udzielenie zamówienia publicznego [...] zawarliśmy umowę z Abplanalp Consulting Sp. z o.o. w Warszawie.

Dostarczony sprzęt odpowiada standardom jakościowym i technicznym. Dostawa i montaż sprzętu wykonane zostały z należytą starannością oraz warunkami określonymi w umowie.

Całość realizacji przedmiotu umowy przez firmę Abplanalp Consulting Sp. z o.o. nie budzi naszych zastrzeżeń i może być uznana za wzorową.

Linker Europa

Firma Linker Europa Sp. z o.o. pierwsza obrabiarkę zakupiła w 2004 roku, była to tokarka SL-20THE. Przekonało nas stosunkowe łatwe sterowanie, przystępna cena i profesjonalny serwis.

Od tego czasu firma użytkowała w sumie 11 obrabiarek Haas. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Abplanalp i dlatego w 2016 roku zdecydowaliśmy się na zakup kolejnych obrabairek Haas: tokarki St-30 oraz centrumpionowego VF-2YT.

starostwo Powiatowe w Jędrzejowie

Starostwo Powiatowe w Jędrzejowie zaświadcza, ze firma Abplanalp Consulting Sp. z o.o. dokonała dostawy oraz montaż sprzętu do bazy pracowni mechatronicznej [...].

Dostarczony sprzęt odpowiada standardom jakościowym i technicznym. Dostawa i montaż sprzętu wykonane zostały z należytą starannością oraz warunkami określonymi w umowie.

Firma jest godna polecenia.

Zespół Szkół nr. 1 w Krakowie

Informujemy, że firma Abplanalp Consulting Sp. z o.o. [...] zrealizowała dostawy sprzętu dydaktycznego [...].

Obrabiarki CNC [...] firma Abplanalp Consulting Sp. z o.o. dostarczyła wraz z posadowieniem i uruchomieniem. Maszyny zostały przekazane do eksploatacji przez wykwalifikowany serwis po gruntownym przeszkoleniu pracowników szkoły w zakresie obsługi.

Pozyskane maszyny to typowe obrabiarki produkcyjne i pracują bez zarzutów.

Starostwo Powiatowe w Mielcu

Starostwo Powiatu Mieleckiego potwierdza, że po przeprowadzeniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego dotyczącego dostaw [...] fabrycznie nowych, kompletnych urządzeń i wyposażenia wraz z uruchomieniem, montażem i szkoleniem, zlecił umowę [...] firmie Abplanalp Consulting Sp. z o.o. z Warszawy [...].

Realizacja dostaw była przeprowadzona przez firmę Abplanalp Consulting zgodnie z ustalonym harmonogramem prac oraz zakończona zgodnie z terminami zawartymi w umowie.

Starostwo Powiatowe w Gorlicach

Starostwo Powiatowe w Gorlicach, potwierdza, że [...] udzieliło firmie Abplanalp Consulting Sp. z o.o. [...], dwóch zamówień publicznych na dostawę i montaż wyposażenia dla pracowni diagnostyki i napraw silników samochodowych oraz pracowni obróbki skrawaniem.

Pełen zakres prac wynikających z ww. umów - realizacja dostaw montaż, pierwsze uruchomienia oraz szkolenia - firma Abplanalp Consulting Sp. z o.o. wykonała prawidłowo, bez zastrzeżeń, w terminach przewidzianych umowami.

Gmina Krosno

Niniejszym Gmina Krosno potwierdza, że po przeprowadzeniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego [...] zawarliśmy umowę z firmą Abplanalp Consulting Sp. z o.o.o. z Warszawy.

Realizacja dostaw była przeprowadzona przez firmę Abplanalp Consulting zgodnei z ustalonym harmonogramem prac orazzakończona zgodnie z terminami zawartymi w umowie.

Pełen zakres prac wynkający z umowy - realizacja dostaw, montaż i uruchomienie oraz szereg przeprowadzonych szkoleń - firma Abplanalp Consulting wykonałą bez zastrzeżeń, w pełni prawidłowo i w terminie,zgodnie z zakresem umowy.

Wojskowa Akademia Techniczna

W roku 2010 na teren Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego zostało dostarczone przez Abplanalp pionowe centrum obróbcze VF-4. Obrabiarka ta z powodzeniem wykorzystywana jest w realizacji projektów badawczych realizowanych w Instytucie Techniki Lotniczej Wydziału Mechatroniki WAT.

Centrum Kształcenia Praktycznego

Niniejszym oświadczamy, że jesteśmy użytkownikiem następujących maszyn: tokarki firmy Haas typ TL-1 i centrum obróbczego firmy Haas typ MiniMill. Umowy z firmą Abplanalp zostały podpisane w 2008 i 2009 roku, przedmioty umowy zostały dostarczone do naszej firmy zgodnie z ustaleniami podpisanej umowy, bez żadnych wad prawnych oraz fizycznych.

 

Abplanalp może Cię informować o atrakcyjnych ofertach i promocjach, czy wyrażasz zgodę?

Nie, dziękuję

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.