ElektrodrążarkiNiezawodny sprzęt dla Twojego warsztatu

 

 

W ofercie Abplanalp znajduje się szeroki wybór Światowych producentów elektrodrążarek wgłębnych z Japonii, Niemiec i Taiwanu, takich firm jak:  Mitsubishi, OPS Ingersoll czy Accutex.

Nowoczesne obrabiarki elektroerozyjne są zarazem wydajne jak i dokładne. Charakteryzują się bogatym wyposażeniem, niskim zużyciem elektrody i co niezwykle ważne intuicyjnym systemem sterowania z oprogramowaniem eksperckim. Programowanie i dobór parametrów drążenia nigdy nie była tak prosty.

W ofercie:

Poza obrabiarkami oferujemy także usługi w zakresie uruchomienia, napraw, przeglądów technicznych oraz konserwacji. Więcej informacji pod adresem: www.abplanalp.pl/serwis-i-uslugi/serwis-i-naprawa.

Abplanalp oferuje szeroki wybór części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do wszystkich oferowanych obrabiarek. Więcej informacji pod adresem: www.abplanalp.pl/serwis-i-uslugi/czesci-zamienne.

Dodatkowo w celu zapewnienia Klientom optymalnej obsługi na najwyższym poziomie, firma Abplanalp zainwestowała w stworzenie  szkolenia: operatorskie, programowania, konserwacyjne oraz programowania CAD/CAM.