FrezarkiNiezawodny sprzęt dla Twojego warsztatu

 

 

Frezarki CNC (Computer Numerical Control) przeznaczone są do obróbki materiałów poprzez frezowanie, a narzędziem obróbczym jest w nich frez. Obróbka CNC pozwala na szybkie, precyzyjne i wysoce powtarzalne wykonanie złożonych kształtów. Dodatkowym plusem jest niesamowita wydajność obrabiarek CNC, która pozwala na skrócenie całkowitego czasu wykonania detalu do minimum. Maszyny te są proste w konstrukcji i obsłudze, a jednocześnie cechują się niezwykłą niezawodnością i wysoką innowacyjnością.
O wykorzystaniu przemysłowym frezarek CNC do metalu, decyduje obecnie przede wszystkim zdolność maszyn do ciągłej produkcji o najwyższych standardach jakościowych, powtarzalność produkcji, zachowanie najwyższych wymagań dokładności i wydajności jednocześnie pozwalających na ich stały nadzór.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie najpopularniejsze typy frezarek wyposażonych
w układ sterowania numerycznego przeznaczonych do skrawania metali. Naszą ofertę frezarek staramy się konstruować w ten sposób, aby komplementarnie odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby naszych klientów.
Jednocześnie jednak oferujemy frezarki CNC jedynie tych producentów, którzy przez pryzmat naszego doświadczenia spełniają najwyższe standardy rynkowe.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą wybranych frezarek CNC:

Oferujemy także usługi w zakresie uruchomienia sprzedanych obrabiarek, ich napraw, przeglądów technicznych oraz konserwacji.
Abplanalp oferuje szeroki wybór oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do wszystkich sprzedawanych przez firmę Abplanalp obrabiarek. Dodatkowo w celu zapewnienia Klientom optymalnej obsługi na najwyższym poziomie, firma Abplanalp zainwestowała w stworzenie profesjonalnego Centrum Szkoleń, Działu Aplikacji oraz Działu Serwisu. Aby zaspokoić potrzeby naszych Klientów proponujemy różnego rodzaju szkolenia: operatorskie, programowania, konserwacyjne oraz programowania CAD/CAM.

Frezarki cnc - leasing

Leasing jest powszechnym narzędziem kierowanym niemal dla Każdego przedsiębiorcy. Proste
i przejrzyste kryteria otrzymania, a dodatkowo także same warunki powodują, że jest wybierany częściej niż na przykład sam wynajem. Dla firm, które chcą działać już tu i teraz wraz z czołowymi firmami leasingowymi, przygotowaliśmy specjalną ofertę finansowania, która obejmuje leasing maszyn lub pożyczkę.
 Leasing w AbplanalpFINANCE to m.in. finansowanie do 120 miesięcy, minimum formalności, procedura uproszczona do 800 tys. zł, brak weksla, brak zgody współmałżonka, pełna elastyczność w zakresie ustalania harmonogramu rat, finansowanie start-up.