Frezarki

(14)
 1. Obróbka 5-osiowa jest efektywnym sposobem redukcji liczby ustawień i zwiększenia dokładności przy częściach wielowarstwowych i złożonych. Krótsze zakresy ruchu i kompaktowe wymiary centrum obróbczego Haas UMC-500 sprawiają, że są one idealnymi rozwiązaniami do obróbki 3+2 i jednoczesnej obróbki 5-osiowej mniejszych elementów. Maszyna UMC-500SS ma szybsze wrzeciono, szybki magazyn narzędzi oraz sprawny stół uchylno-obrotowy. Wszystko to pozwala skrócić czasy cykli i zwiększyć wydajność.

  • Jednoczesna obróbka na 5 osiach
  • Silne wrzeciono z napędem bezpośrednim
  • Szybki stół z bębnem o osi poziomej
  • Zawiera system bezprzewodowych pomiarów sondą
  • Wyprodukowano w USA
 2. Firma Kitamura poszerzyła swoją ofertę o pionowe 5-osiowe centrum obróbkowe MedCenter5AX. Ten ultrakompaktowy model zapewnia największy zakres roboczy w swojej klasie i oferuje niezrównaną precyzję, dokładność i prędkość, co pozwala rozszerzyć możliwości obróbki bardzo złożonych, skomplikowanych części, takich jak implanty ortopedyczne lub części lotnicze, można wykonać w jednym zamocowaniu, co skraca ogólny proces obróbki. Szybki, uchylno - obrotowy stół czwartej i piątej osi z napędem bezpośrednim zapewnia płynne, jednoczesne ruchy przy obróbce 5-osiowej. Sztywna konstrukcja oraz będące na wyposażeniu standardowym szklane liniały pomiarowe Heidenhain sprawiają że MedCenter5AX oferuje wysoką dokładność pozycjonowania ± 0,002 mm / przy pełnym przejeździe. Aby zwiększyć produktywność, Kitamura oferuje opcjonalny 12-stanowiskowy automatyczny system paletowy do długich godzin pracy bezobsługowej przy obróbce zarówno zróżnicowanych części, jak i jednorodnych detali produkowanych w dużym wolumenie.

 3. W pionie lub w poziomie - Kitamura posiada 5-osiowe rozwiązanie dla zaawansowanej obróbki, które zapewnia możliwości niezbędne do obróbki wszystkich złożonych, wielościennych detali w jednym mocowaniu. Konstrukcja stołu „Trunnion” firmy Kitamura oferuje użytkownikom zwiększoną dokładność i sztywność, prostą konfigurację i łatwość programowania dla operatora, a także maksymalną sztywność i elastyczność z możliwością pozycjonowania przedmiotu obrabianego bliżej wrzeciona. Konfiguracja osi 4 + 1 lub płynna obróbka jednoczesna. Linia 5-osiowych centr daje uniwersalne możliwości obróbki i spełnia wszystkie Twoje wymagania.

 4. W pionie lub w poziomie - Kitamura posiada 5-osiowe rozwiązanie dla zaawansowanej obróbki, które zapewnia możliwości niezbędne do obróbki wszystkich złożonych, wielościennych detali w jednym mocowaniu. Konstrukcja stołu „Trunnion” firmy Kitamura oferuje użytkownikom zwiększoną dokładność i sztywność, prostą konfigurację i łatwość programowania dla operatora, a także maksymalną sztywność i elastyczność z możliwością pozycjonowania przedmiotu obrabianego bliżej wrzeciona. Konfiguracja osi 4 + 1 lub płynna obróbka jednoczesna. Linia 5-osiowych centr daje uniwersalne możliwości obróbki i spełnia wszystkie Twoje wymagania.

 5. W pionie lub w poziomie - Kitamura posiada 5-osiowe rozwiązanie dla zaawansowanej obróbki, które zapewnia możliwości niezbędne do obróbki wszystkich złożonych, wielościennych detali w jednym mocowaniu. Konstrukcja stołu „Trunnion” firmy Kitamura oferuje użytkownikom zwiększoną dokładność i sztywność, prostą konfigurację i łatwość programowania dla operatora, a także maksymalną sztywność i elastyczność z możliwością pozycjonowania przedmiotu obrabianego bliżej wrzeciona. Konfiguracja osi 4 + 1 lub płynna obróbka jednoczesna. Linia 5-osiowych centr daje uniwersalne możliwości obróbki i spełnia wszystkie Twoje wymagania.

 6. W pionie lub w poziomie - Kitamura posiada 5-osiowe rozwiązanie dla zaawansowanej obróbki, które zapewnia możliwości niezbędne do obróbki wszystkich złożonych, wielościennych detali w jednym mocowaniu. Konstrukcja stołu „Trunnion” firmy Kitamura oferuje użytkownikom zwiększoną dokładność i sztywność, prostą konfigurację i łatwość programowania dla operatora, a także maksymalną sztywność i elastyczność z możliwością pozycjonowania przedmiotu obrabianego bliżej wrzeciona. Konfiguracja osi 4 + 1 lub płynna obróbka jednoczesna. Linia 5-osiowych centr daje uniwersalne możliwości obróbki i spełnia wszystkie Twoje wymagania.

 7. W pionie lub w poziomie - Kitamura posiada 5-osiowe rozwiązanie dla zaawansowanej obróbki, które zapewnia możliwości niezbędne do obróbki wszystkich złożonych, wielościennych detali w jednym mocowaniu. Konstrukcja stołu „Trunnion” firmy Kitamura oferuje użytkownikom zwiększoną dokładność i sztywność, prostą konfigurację i łatwość programowania dla operatora, a także maksymalną sztywność i elastyczność z możliwością pozycjonowania przedmiotu obrabianego bliżej wrzeciona. Konfiguracja osi 4 + 1 lub płynna obróbka jednoczesna. Linia 5-osiowych centr daje uniwersalne możliwości obróbki i spełnia wszystkie Twoje wymagania.

 8. W pionie lub w poziomie - Kitamura posiada 5-osiowe rozwiązanie dla zaawansowanej obróbki, które zapewnia możliwości niezbędne do obróbki wszystkich złożonych, wielościennych detali w jednym mocowaniu. Konstrukcja stołu „Trunnion” firmy Kitamura oferuje użytkownikom zwiększoną dokładność i sztywność, prostą konfigurację i łatwość programowania dla operatora, a także maksymalną sztywność i elastyczność z możliwością pozycjonowania przedmiotu obrabianego bliżej wrzeciona. Konfiguracja osi 4 + 1 lub płynna obróbka jednoczesna. Linia 5-osiowych centr daje uniwersalne możliwości obróbki i spełnia wszystkie Twoje wymagania.

 9. Obróbka 5-osiowa jest efektywnym sposobem redukcji liczby ustawień i zwiększenia dokładności przy częściach wielowarstwowych i złożonych. Uniwersalne centra obróbcze Haas UMC są ekonomicznymi rozwiązaniami do obróbki 3+2-osiowej oraz jednoczesnej obróbki 5-osiowej. Maszyna UMC-750 ma zintegrowany stół dwuosiowy z bębnem o osi poziomej, płytą o średnicy 500 mm ze standardowymi szczelinami T oraz precyzyjnym otworem pilotowym do elastycznego mocowania.  Stół wychyla się w zakresie od +110 do -35° i obraca o 360°. Daje to doskonały prześwit i dużą pojemność.

 10. Obróbka 5-osiowa jest efektywnym sposobem redukcji liczby ustawień i zwiększenia dokładności przy częściach wielowarstwowych i złożonych. Uniwersalne centra obróbcze Haas UMC są ekonomicznymi rozwiązaniami do obróbki 3+2-osiowej oraz jednoczesnej obróbki 5-osiowej. Maszyna UMC-750P ma unikatowe ustawienia osi obrotowych.  Płyta obrotowa został zastąpiony stołem nieruchomym, na którym zamontowano stół obrotowy HRT210 ze wspornikiem ramy A. Bęben o osi poziomej w osi B zapewnia ±45° wychylenia, a stół HRT210 — obrót o 360° w osi A. Daje to szerokie prześwity i dużą pojemność części.

 11. Obróbka 5-osiowa jest efektywnym sposobem redukcji liczby ustawień i zwiększenia dokładności przy częściach wielowarstwowych i złożonych. Uniwersalne centra obróbcze Haas UMC są ekonomicznymi rozwiązaniami do obróbki 3+2-osiowej oraz jednoczesnej obróbki 5-osiowej. Maszyna UMC-750SS ma zintegrowany szybki stół dwuosiowy z bębnem o osi poziomej, płytą o średnicy 500 mm ze standardowymi szczelinami T oraz precyzyjnym otworem pilotowym do elastycznego mocowania.  Stół wychyla się w zakresie od +110 do -35° i obraca o 360°. Daje to doskonały prześwit i dużą pojemność.

 12. Obróbka 5-osiowa jest efektywnym sposobem redukcji liczby ustawień i zwiększenia dokładności przy częściach wielowarstwowych i złożonych. Większe zakresy ruchu i płyty uniwersalnego centrum obróbczego Haas UMC-1000 sprawiają, że są one idealnymi rozwiązaniami do obróbki 3+2 i jednoczesnej obróbki 5-osiowej dużych elementów.

 13. Obróbka 5-osiowa jest efektywnym sposobem redukcji liczby ustawień i zwiększenia dokładności przy częściach wielowarstwowych i złożonych. Większe zakresy ruchu i płyty uniwersalnego centrum obróbczego Haas UMC-1000 sprawiają, że są one idealnymi rozwiązaniami do obróbki 3+2 i jednoczesnej obróbki 5-osiowej dużych elementów. Maszyna UMC-1000SS ma szybsze wrzeciono, szybkobieżne urządzenie do wymiany narzędzi oraz sprawny stół z bębnem o osi poziomej. Wszystko to pozwala skrócić czasy cykli i zwiększyć wydajność.

 14. Frezarka HAAS UMC-500

  Obróbka 5-osiowa jest efektywnym sposobem redukcji liczby ustawień i zwiększenia dokładności przy częściach wielowarstwowych i złożonych. Krótsze zakresy ruchu i kompaktowe wymiary centrum obróbczego Haas UMC-500 sprawiają, że są one idealnymi rozwiązaniami do obróbki 3+2 i jednoczesnej obróbki 5-osiowej mniejszych elementów.

  • Jednoczesna obróbka na 5 osiach
  • Silne wrzeciono z napędem bezpośrednim
  • Magazyn narzędzi o dużej pojemności
  • Zawiera system bezprzewodowych pomiarów sondą
  • Wyprodukowano w USA

Frezarki CNC (Computer Numerical Control) przeznaczone są do obróbki materiałów poprzez frezowanie, a narzędziem obróbczym jest w nich frez. Obróbka CNC pozwala na szybkie, precyzyjne i wysoce powtarzalne wykonanie złożonych kształtów. Dodatkowym plusem jest niesamowita wydajność obrabiarek CNC, która pozwala na skrócenie całkowitego czasu wykonania detalu do minimum. Maszyny te są proste w konstrukcji i obsłudze, a jednocześnie cechują się niezwykłą niezawodnością i wysoką innowacyjnością.
O wykorzystaniu przemysłowym frezarek CNC do metalu, decyduje obecnie przede wszystkim zdolność maszyn do ciągłej produkcji o najwyższych standardach jakościowych, powtarzalność produkcji, zachowanie najwyższych wymagań dokładności i wydajności jednocześnie pozwalających na ich stały nadzór.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie najpopularniejsze typy frezarek wyposażonych
w układ sterowania numerycznego przeznaczonych do skrawania metali. Naszą ofertę frezarek staramy się konstruować w ten sposób, aby komplementarnie odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby naszych klientów.
Jednocześnie jednak oferujemy frezarki CNC jedynie tych producentów, którzy przez pryzmat naszego doświadczenia spełniają najwyższe standardy rynkowe.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą wybranych frezarek CNC:

Oferujemy także usługi w zakresie uruchomienia sprzedanych obrabiarek, ich napraw, przeglądów technicznych oraz konserwacji.
Abplanalp oferuje szeroki wybór oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do wszystkich sprzedawanych przez firmę Abplanalp obrabiarek. Dodatkowo w celu zapewnienia Klientom optymalnej obsługi na najwyższym poziomie, firma Abplanalp zainwestowała w stworzenie profesjonalnego Centrum Szkoleń, Działu Aplikacji oraz Działu Serwisu. Aby zaspokoić potrzeby naszych Klientów proponujemy różnego rodzaju szkolenia: operatorskie, programowania, konserwacyjne oraz programowania CAD/CAM.

Frezarki cnc - leasing

Leasing jest powszechnym narzędziem kierowanym niemal dla Każdego przedsiębiorcy. Proste
i przejrzyste kryteria otrzymania, a dodatkowo także same warunki powodują, że jest wybierany częściej niż na przykład sam wynajem. Dla firm, które chcą działać już tu i teraz wraz z czołowymi firmami leasingowymi, przygotowaliśmy specjalną ofertę finansowania, która obejmuje leasing maszyn lub pożyczkę.
 Leasing w AbplanalpFINANCE to m.in. finansowanie do 120 miesięcy, minimum formalności, procedura uproszczona do 800 tys. zł, brak weksla, brak zgody współmałżonka, pełna elastyczność w zakresie ustalania harmonogramu rat, finansowanie start-up.

Dlaczego zakupy u nas ?

Oto dlaczego: