HAASNiezawodny sprzęt dla Twojego warsztatu

HAAS
Ustaw kierunek malejący
Ustaw kierunek malejący

Tokarki Haas - stworzone do działania.

Firma Haas zwraca uwagę na jakość na każdym etapie produkcji - od surowców aż po gotową maszynę - dzięki czemu stworzone przez nią produkty są mocne, niezawodne i trwałe. Firma Haas oferuje szeroką gamę obrabiarek, zarówno mniejszych jak i tych większych przeznaczonych do przemysłu i ciężkiej obróbki. Wśród nich znajdują się tokarki, centra poziome i pionowe, obrabiarki pięcio-osiowe jaki i stoły uchylno-obrotowe. Dostępne opcje zawierają m.in.: napędzane narzędzia, chłodzenie przez narzędzia 21 i 69 bar, odbiornik detali, magazyno-podajnik.

Gama tokarek CNC Haas

Produktowa gama tokarek firmy Haas składa się z kilku serii. Najbardziej popularną jest seria tokarek ST, która charakteryzuje się bardzo dużą sztywnością i wysoką stabilnością cieplną. W ofercie dostępne są modele w wersji podstawowej (2 osie CNC) oraz z dodatkową osią Y o przesuwie +/- 50,8 mm w stosunku do osi wrzeciona, jak również w wersji o podwyższonych parametrach obróbki tzw. Super Speed (SS) lub zawierające obie opcje (oś Y i Super Speed).

Tokarki do zadań specjalnych

Tokarki specjalne Haas z serii DS z wrzecionem przechwytującym. Dzięki temu oraz 12 (24) pozycyjnej głowicy hybrydowej detale mogą być obrabiane na gotowo z dwóch stron. Seria DS-30 dostępna jest w czterech wersjach.

Tokarki narzędziowe – dedykowana do małych warsztatów

Seria tokarek TL to obrabiarki narzędziowe posiadające ręczny uchwyt trójszczękowy, ręczną indeksację narzędzi i konik. Maszyny te doskonale sprawdzają się w małych warsztatach, jako obrabiarki narzędziowe. Wszystkie modele wyposażone są w łatwe w obsłudze i niezawodne sterowanie firmy Haas.