Serwis i naprawa

 

Serwis Abplanalp jest jedną z najsilniejszych organizacji w branży obrabiarek CNC w Europie Środkowo - Wschodniej. ​​​​​Oferujemy usługi w zakresie uruchomienia sprzedanych obrabiarek, ich napraw, przeglądów technicznych oraz konserwacji. Dysponujemy zespołem liczącym 4 koordynatorów oraz ponad 32-óch świetnie wyszkolonych i wyposażonych specjalistów. Naszym celem jest kompleksowe wdrożenie obrabiarek do produkcji oraz ich obsługa po sprzedaży. W tym celu stworzyliśmy unikalną organizację wykorzystującą najnowocześniejsze systemy wspomagania informatycznego.

OFERUJEMY

Instalacje obrabiarek

Fachowe przygotowanie do instalacji, uruchomienie urządzenia, regulacja, sprawdzenie funkcji obrabiarki, wykonanie detalu testowego, szkolenie bazowe obsługi w zakresie programowania, obsługi i konserwacji.

Serwis gwarancyjny

Dla wszystkich obrabiarek zakupionych w Abplanalp, szybki, profesjonalny, poparty składem części zamiennych o wartości 1000000 EUR.

Serwis pogwarancyjny

Odpłatny, dla wszystkich obrabiarek producentów reprezentowanych przez firmę Abplanalp.

Szkolenia

O różnym stopniu zaawansowania, od bazowych do specjalnych, według programu klienta. Wykonywanie detali razem z klientem w czasie szkoleń aplikacyjnych. Zwracamy bardzo dużą uwagę na stopień wyszkolenia obsługi, gdyż to między innymi wpływa na wydajność obrabiarek.

Kontrakt konserwacyjny "SPOKOJNA GŁOWA"

Obejmuje sprawdzenie poprawności działania oraz dokładności obróbczej maszyny. Przeciwdziała poważnym uszkodzeniom maszyny.

Problemy zgłaszane do Koordynatorów, rejestrowane są w systemie. Po przydzieleniu specjalisty, dalsze działanie, łącznie z dostawą części zamiennych ze składu, jest monitorowane w systemie informatycznym. System generuje zgłoszenie do odpowiedniego specjalisty wraz z raportem elektronicznym oraz rejestruje całą historię interwencji wykonanych dla danej obrabiarki.

Kontakt z działem Serwisu

+48 22 379 44 00 #3

Abplanalp może Cię informować o atrakcyjnych ofertach i promocjach, czy wyrażasz zgodę?

Nie, dziękuję

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.