Serwis i naprawaNiezawodny sprzęt dla Twojego warsztatu

Serwis

Zgłoszenia serwisowe oraz kody aktywacyjne:

+48 22 379 44 00 #2

Pomoc techniczna (Hot-line):

+48 22 379 44 00 #3

Szybkie i skuteczne wsparcie

​​​​​Oferujemy usługi w zakresie uruchomienia sprzedanych obrabiarek, ich napraw, przeglądów technicznych oraz konserwacji. Dysponujemy zespołem liczącym 4 koordynatorów oraz ponad 30-stu świetnie wyszkolonych i wyposażonych specjalistów. Naszym celem jest kompleksowe wdrożenie obrabiarek do produkcji oraz ich obsługa po sprzedaży. W tym celu stworzyliśmy unikalną organizację wykorzystującą najnowocześniejsze systemy wspomagania informatycznego.

OFERUJEMY

Instalacje obrabiarek

Fachowe przygotowanie do instalacji, uruchomienie urządzenia, regulacja, sprawdzenie funkcji obrabiarki, wykonanie detalu testowego, szkolenie bazowe obsługi w zakresie programowania, obsługi i konserwacji.

Serwis gwarancyjny

Dla wszystkich obrabiarek zakupionych w Abplanalp, szybki, profesjonalny, poparty składem części zamiennych o wartości 1000000 EUR.

Serwis pogwarancyjny

Odpłatny, dla wszystkich obrabiarek producentów reprezentowanych przez firmę Abplanalp.

Szkolenia

O różnym stopniu zaawansowania, od bazowych do specjalnych, według programu klienta. Wykonywanie detali razem z klientem w czasie szkoleń aplikacyjnych. Zwracamy bardzo dużą uwagę na stopień wyszkolenia obsługi, gdyż to między innymi wpływa na wydajność obrabiarek.

 

Kontakt z działem Serwisu

+48 22 379 44 00 #3