Nakamura Tome

Tokarka Nakamura-Tome NT-SC-100X2

Nakamura-Tome SC-100^x2 to obrabiarka posiadając oś X i Z na prawym wrzecionie. Dzięki możliwości pracy w superpozycji może skrócić ona czas obróbki w stosunku do modelu SC-100 nawet o 41%. Napędy 11kW (L), 7.5kW (R) i 7.1kW (napędzane narzędzia) pozwalają na wydajną obróbkę a prawe wrzeciono może służyć również za dodatkową stację narzędzia napędzanego. Nakamura-Tome SC-100^x2 to zaawansowana obrabiarka, która łączy wydajność z nowoczesnymi funkcjami umożliwiającymi skrócenie czasu obróbki. Wyposażona w osie X i Z na prawym wrzecionie, oferuje możliwość pracy w superpozycji, co pozwala na równoczesne wykonywanie operacji skrawających na dwóch wrzecionach. Dzięki tej funkcjonalności, SC-100^x2 potrafi skrócić czas obróbki w stosunku do modelu SC-100 nawet o 41%, co znacznie zwiększa efektywność produkcji. Maszyna jest napędzana przez silniki o mocy 11 kW (lewe wrzeciono), 7.5 kW (prawe wrzeciono) oraz 7.1 kW (napędzane narzędzia), co zapewnia wysoką moc obróbczą i umożliwia realizację różnych operacji skrawających z dużą precyzją. Dodatkowo, prawe wrzeciono może pełnić funkcję dodatkowej stacji narzędzia napędzanego, co zwiększa elastyczność obrabiarki i pozwala na obróbkę detali w jednym cyklu roboczym z wykorzystaniem różnych narzędzi. Dzięki tej wszechstronności, SC-100^x2 jest doskonałym rozwiązaniem do produkcji seryjnej, gdzie wymagane jest szybkie i efektywne wykonywanie skomplikowanych operacji na detalu. Kombinacja superpozycji pracy i wydajnych napędów sprawia, że jest to obrabiarka, która znacząco przyspiesza procesy produkcyjne, oferując jednocześnie wysoką jakość obróbki.

W magazynie

Opis produktu

Nakamura-Tome SC-100^x2 to obrabiarka posiadając oś X i Z na prawym wrzecionie. Dzięki możliwości pracy w superpozycji może skrócić ona czas obróbki w stosunku do modelu SC-100 nawet o 41%. Napędy 11kW (L), 7.5kW (R) i 7.1kW (napędzane narzędzia) pozwalają na wydajną obróbkę a prawe wrzeciono może służyć również za dodatkową stację narzędzia napędzanego.

Nakamura-Tome SC-100^x2 to zaawansowana obrabiarka, która łączy wydajność z nowoczesnymi funkcjami umożliwiającymi skrócenie czasu obróbki. Wyposażona w osie X i Z na prawym wrzecionie, oferuje możliwość pracy w superpozycji, co pozwala na równoczesne wykonywanie operacji skrawających na dwóch wrzecionach. Dzięki tej funkcjonalności, SC-100^x2 potrafi skrócić czas obróbki w stosunku do modelu SC-100 nawet o 41%, co znacznie zwiększa efektywność produkcji.

Maszyna jest napędzana przez silniki o mocy 11 kW (lewe wrzeciono), 7.5 kW (prawe wrzeciono) oraz 7.1 kW (napędzane narzędzia), co zapewnia wysoką moc obróbczą i umożliwia realizację różnych operacji skrawających z dużą precyzją. Dodatkowo, prawe wrzeciono może pełnić funkcję dodatkowej stacji narzędzia napędzanego, co zwiększa elastyczność obrabiarki i pozwala na obróbkę detali w jednym cyklu roboczym z wykorzystaniem różnych narzędzi.

Dzięki tej wszechstronności, SC-100^x2 jest doskonałym rozwiązaniem do produkcji seryjnej, gdzie wymagane jest szybkie i efektywne wykonywanie skomplikowanych operacji na detalu. Kombinacja superpozycji pracy i wydajnych napędów sprawia, że jest to obrabiarka, która znacząco przyspiesza procesy produkcyjne, oferując jednocześnie wysoką jakość obróbki.

Specyfikacja

SKU sc100x2
Marka Nakamura-Tome
Seria SC
Przesuw w osi Y (mm) ±40
Przesuw w osi X1/X2 (mm) 150/150
Przesuw w osi Z1/Z2 (mm) 400/400
Maksymalna średnica toczenia (mm) 200
Maksymalna długość toczenia (mm) 400
Przelot nad osłonami (mm) 570,00
Prędkość posuwu w osi Y (m/min) 6
Prędkość posuwu w osi X1/X2 (m/min) 20/20
Prędkość posuwu w osi Z1/Z2 (m/min) 36/36
Maksymalne obroty wrzeciona (obr/min) 6000
Moc wrzeciona głównego (kW) 11/7,5
Średnica uchwytu wrzeciona głównego (mm) 160
Maksymalna średnica toczenia z pręta wrzeciona głównego (mm) 51
Stożek wrzeciona głównego A2-5
Maksymalne obroty wrzeciona przechwytującego (obr/min) 6000
Średnica uchwytu wrzeciona przechwytującego (mm) 125
Maksymalna średnica toczenia z pręta wrzeciona przechwytującego (mm) 42
Moc wrzeciona przechwytującego (kW) 7,5/5,5
Stożek wrzeciona przechwytującego A2-5
Trzonek narzędzia pierwszej głowicy (mm) 20x20
Maksymalna średnica chwytowa narzędzia pierwszej głowicy (mm) 25
Liczba gniazd narzędziowych pierwszej głowicy 12/24
Moc napędzanych narzędzi pierwszej głowicy (kW) 7,1/2,2
Maksymalne obroty napędzanych narzędzi pierwszej głowicy (obr/min) 6000
Liczba gniazd narzędziowych drugiej głowicy 12/9
Maksymalna średnica chwytowa narzędzia drugiej głowicy (mm) 25,00
Wymiary obrabiarki (długość x szerokość x wysokość) (mm) 3072x1973x1799
Masa obrabiarki (kg) 6500
Zapytaj o produkt
Tokarka Nakamura-Tome NT-SC-100X2
loader
Wysyłam zapytanie o produkt...
Ładuję...