Ibarmia

(6)
 1. ZVH 45 STAR to nowy nowy produkt w historii firmy IBARMIA, która po raz pierwszy wprowadziła na rynek obrabiarkę o zamkniętej konfiguracji, spełniającą najszersze wymagania stawiane procesom obróbki. Konfiguracja oparta jest na wielokrotnie nagradzanej konstrukcji z ruchomą kolumną i strategii stosowania zaawansowanych technologicznie produktów o najwyższej jakości. Nowe podejście stanowi kontynuację naszej filozofii pracy: być najlepszym wśród najlepszych. Zaletą serii ZVH jest ciągła głowica skrętna, która w wydatny sposób zwiększa możliwości klasycznej 3 osiowej maszyny umożliwiając obróbkę detali w wielu konfiguracjach. Dodatkowa (opcjonalnie) oś obrotowa w obszarze roboczym pozwala na obróbkę kompleksową detali wymagających obróbki 5 osiowej.

 2. ZSeria THC Extreme to maszyny z możliwością paletyzacji dostosowane do szerokiego zakresu obróbki ze względu na rozbudowane warianty konfiguracji głowic i stołów. Wymiary stołów roboczych są o 1000mm, 1250mm i 1600mm z maksymalną średnicą toczenia 2200mm. Obróbka w płaszczyźnie pionowej i poziomej oraz kąty skośne pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni roboczej.

  Seria ta jest wyposażona w ciągłą głowicę skrętną pod kątem 45° charakteryzująca się dużym przyspieszeniem i dynamiką pozycjonowania. Idealne rozwiązanie dla średnich i dużych detali wymagających wysokiej jakości wykonania i obróbki w 5 osiach.

 3. Seria THC MULTIPROCESS integruje w sobie różne procesy obróbcze. W zależności od zastosowania, stół obrotowy może pracować jako pionowa tokarka lub jako stół do frezowania w 5 osiach. Skrętna głowica (pionowe i/lub poziome wrzeciono obrotowe), pozwala wykonywać obróbkę w postaci frezowania, toczenia, wiercenia, czy wytaczania z jednego zamocowania.

 4. Wysoce wydajne maszyny IBARMIA serii ZV z ruchomą kolumną i stałym stołem dedykowane są dla firm o wysokich wymaganiach obróbczych. Maszyny mogą być wykorzystywane na dwa różne sposoby, optymalizując zwrot inwestycji.

  Obróbka dużych elementów wzdłuż całego stołu (wyjątkowo duże długie elementy, przekraczające długość stołu mogą również być obrabiane z wykorzystaniem otwieranych okien po obu stronach urządzenia).

  NSM (Non-Stop Machining) "obróbka bez przerwy" poprzez wahadłowy system pracy przy wykonywania średnich i dużych elementów umożliwia wyeliminowanie przestojów spędzonych na załadunku/rozładunku detali.

 5. Seria ZVH MULTIPROCESS integruje w sobie dwa procesy obróbki metalu – frezowanie i toczenie - (pionowe i/lub poziome wrzeciono obrotowe), pozwalające na obróbkę detali z jednego zamocowania.

  Zaletą serii ZVH jest ciągła głowica skrętna, która w wydatny sposób zwiększa możliwości klasycznej 3 osiowej maszyny umożliwiając obróbkę detali w wielu konfiguracjach. Dodatkowa (opcjonalnie) oś obrotowa w obszarze roboczym pozwala na obróbkę kompleksową detali wymagających obróbki 5 osiowej.

 6. Zaletą serii ZVH jest ciągła głowica skrętna, która w wydatny sposób zwiększa możliwości klasycznej 3 osiowej maszyny umożliwiając obróbkę detali w wielu konfiguracjach.

  Dodatkowa (opcjonalnie) oś obrotowa w obszarze roboczym pozwala na obróbkę kompleksową detali wymagających obróbki 5 osiowej.

Centra obróbcze IBARMIA serii ZV,ZVH, ZVH MULTIPROCESS

 z ruchomą kolumną i stałym stołem dedykowane są dla firm o wysokich wymaganiach obróbczych, gdzie istnieje konieczność dokładnej obróbki skrawaniem detali średnio i wielkogabarytowych.

Zaletą serii ZVH jest ciągła głowica skrętna, która w wydatny sposób zwiększa możliwości klasycznej 3 osiowej maszyny umożliwiając obróbkę detali w wielu konfiguracjach, w tym na obróbkę w 5-ciu osiach przy wykorzystaniu wbudowanego stołu obrotowego. Stół ten może obracać się z prędkością do 500 obr./min. co też charakteryzuje serie ZVH MULTIPROCESS, łączącej w sobie dwa procesy obróbki metalu: frezowanie i toczenie.

Kolejne serie THC Extreme i THC MULTIPROCESS to maszyny z możliwością paletyzacji dostosowane do szerokiego zakresu obróbki ze względu na rozbudowane warianty konfiguracji głowic i stołów. Wymiary stołów roboczych są o ø1000mm, ø1250mm i ø1600mm z maksymalną średnicą toczenia 2200mm. Obróbka w płaszczyźnie pionowej i poziomej oraz kąty skośne pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni roboczej. W serii THC MULTIPROCESS stół obrotowy może pracować jako pionowa tokarka lub jako stół do frezowania w 5 osiach.

Dlaczego zakupy u nas ?

Oto dlaczego: