Skontaktuj się z nami

Kontakt z firmą

Biuro

Tel: +48 /22/ 379 44 00
Fax: +48 /22/ 379-44-00
Email: biuro@abplanalp.pl

Serwis

Telefon

Pomoc techniczna HOT-LINE #3: +48 /22/ 379 44 00 #3

Zgłoszenia serwisowe i kody aktywacyjne #2: +48 /22/ 379 44 00 #2

Email: serwis@abplanalp.pl

e-sklep

Tel: +48 /22/ 379 44 33
Fax: +48 /22/ 379 44 33
Email: sklep@abplanalp.pl

Napisz do nas


Zostaw nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.
Administratorem Państwa danych jest Abplanalp sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Kostrzyńskiej 36, 02-979 Warszawa. Więcej na Polityka Prywatności / Klauzula Informacyjna Abplanalp.

Kontakt z doradcą

Obrabiarki Kitamura

Dariusz Magdziarz

Kierownik Produktu
dariusz.magdziarz@abplanalp.pl
tel. +48 602-722-562

Obrabiarki Nakamura-Tome

Artur Wędrychowicz

Menadżer ds. Kluczowych Klientów
artur.wedrychowicz@abplanalp.pl
tel. +48 660 417 485

Obrabiarki Ibarmia

Dariusz Magdziarz

Kierownik Produktu
dariusz.magdziarz@abplanalp.pl
tel. +48 602-722-562

Obrabiarki Nomura

Dariusz Magdziarz

Kierownik Produktu
dariusz.magdziarz@abplanalp.pl
tel. +48 602-722-562

Obrabiarki ciężkie

Piotr Pcionek

Kierownik Produktu
piotr.pcionek@abplanalp.pl
tel. +48 602-113-211

Obrabiarki elektroerozyjne

Tomasz Piekarniak

Kierownik Produktu
tomasz.piekarniak@abplanalp.pl
tel. +48 604-750-083

Narzędzia

Zbigniew Jaworowski

Kierownik Produktu
zbigniew.jaworowski@abplanalp.pl
tel. +48 698-674-354

Chłodziwa

Konrad Parcia

Kierownik Działu
konrad.parcia@abplanalp.pl
tel. +48 606-648-261

Oprogramowanie CAD/CAM

Michał Januszkiewicz

Specjalista ds. Wdrożeń Systemów CAD/CAM
michal.januszkiewicz@abplanalp.pl
tel. +48 601-852-158

Części zamienne

Karol Karczewski

Kierownik Działu Handlowego
karol.karczewski@abplanalp.pl
tel. +48 22 379 44 70

Aplikacje

Rafał Guralski

Koordynator Aplikacji
rafal.guralski@abplanalp.pl
tel. +48 22 379 44 25

Laser

Tomasz Piekarniak

Kierownik Produktu
tomasz.piekarniak@abplanalp.pl
tel. +48 604-750-083

Dlaczego zakupy u nas ?

Oto dlaczego: