Lasery Sisma

(9)
 1. Zautomatyzowana stacja do znakowania i grawerowania laserowego, wyposażona w 64-paletowy magazyn z podajnikiem. Znajduje zastosowanie przy produkcji seryjnej, umożliwiając automatyczną pracę przez 24 godziny na dobę. Zintegrowany system wizyjny i opcja automatycznego rozpoznawania położenia detali zapewniają wysoką precyzję i efektywność.

 2. Zaawansowany system do znakowania i grawerowania laserowego, który spełnia najwyższe standardy techniczne. Bardzo duża komora robocza, zmotoryzowane osie XYZ i stół możliwy do zamontowania w kilku różnych położeniach pozwalają na obróbkę nawet bardzo dużych i wysokich detali. Zaawansowane oprogramowanie umożliwia łatwe przygotowanie projektów i intuicyjne sterowanie urządzeniem.

 3. Precyzyjny system laserowy z bardzo dużą komorą roboczą wyposażony w zmotoryzowaną oś Z i ruchome osie XY (manualnie). Model LWS-M PLUS to wersja rozszerzona posiadająca dodatkowo zmotoryzowaną oś X. Dzięki elastycznemu oprogramowaniu i wielu opcjom dodatkowym takim jak system wizyjny i oś obrotowa, maszyna umożliwia różnorodne zastosowania, od produkcji jednostkowej po produkcję seryjną.

 4. Zaawansowana stacja do znakowania i grawerowania laserowego. Pikosekundowe źródło lasera pozwala na obróbkę różnych materiałów przy zminimalizowanym oddziaływaniu termicznym. Dzięki zmotoryzowanym osiom XYZ, otwieranym do góry drzwiom i sporej komorze roboczej możesz łatwo dostosować urządzenie do znakowania i grawerowania laserowego zarówno bardzo małych jak i większych detali.

 5. Wolnostojąca stacja do znakowania i grawerowania laserowego. Zmotoryzowane osie XYZ oraz spora komora robocza zapewniają większą elastyczność i możliwość obróbki dużych elementów. Oferuje szeroką gamę źródeł lasera i opcji dodatkowych. Urządzenie doskonale sprawdzi się w znakowaniu, grawerowaniu i teksturowanie na powierzchniach płaskich oraz 3D. Model BSP idealnie nadaje się do produkcji seryjnej, dzięki możliwości połączenia z automatycznym magazynem detali.

 6. Precyzja i wszechstronność w jednym urządzeniu. Szeroka gama zastosowań: znakowanie, grawerowanie, cięcie i teksturowanie niewielkich detali. Dostępna w wersji zamkniętej lub otwartej ze źródłem o różnej mocy. Zaawansowane oprogramowanie i spora lista opcji dodatkowych pozwalają dostosować urządzenie do swoich potrzeb.

 7. Najmniejsza podstawowa znakowarka laserowa w ofercie producenta. Praktyczne rozwiązanie do znakowania i grawerowania detali. Zaawansowane funkcje oprogramowania, zmotoryzowana oś Z oraz wyposażenie dodatkowe sprawiają, że jest to idealna znakowarka do podstawowych codziennych zastosowań. Dostępna w wersji zamkniętej lub otwartej ze źródłem lasera o mocy 20 W lub 30 W.

 8. WSZECHSTRONNOŚĆ
  Pozwala na to zwiększona funkcjonalność i szeroka gama dostępnego źródła laserowego do grawerowania, znakowania i cięcia. System spełnia najwyższe standardy techniczne.

  SZEROKA KOMORA PRACY
  Komora robocza 500 mm x 500 mm (maksymalna wysokość detalu 530 mm z obiektywem F100) jest łatwo dostępna dzięki drzwiom, które odsłaniają dostęp z trzech stron do detalu.

  ELASTYCZNY SYSTEM
  Może być zintegrowany ze wszystkimi akcesoriami Sisma, jak również systemami wizyjnymi CVS Coaxial Vision System i oprogramowaniem Pattern Matching.

  ZAAWANSOWANE OPROGRAMOWANIE
  Zaawansowane oprogramowanie w całości opracowane i zintegrowane z maszynami jest idealnym rozwiązaniem dla produkcji i zadań jednostkowych, jak również seryjnych. Zaawansowane funkcje do zarządzania plikami i parametrami, funkcje dopasowania i detekcji kształtu przedmiotu, możliwość generowania kodów oraz pracy z dodatkowymi osiami obrotowymi.

 9. POWTARZALNOŚĆ
  System do spawania i regeneracji form SWA jest przeznaczony do codziennej pracy, długich sesji roboczych, bez utraty precyzji i jakości.

  ZAAWANSOWANE OPROGRAMOWANIE
  Zarządzanie wszystkimi parametrami odbywa się przez oprogramowanie, które pozwala wykonywać złożone operacje w prosty i intuicyjny sposób: spawanie po obwodzie, praca na pochyłych powierzchniach, wypełnianie i funkcja nakładania gwarantuje wyjątkowo regularne szwy spawalnicze.

  WSZECHSTRONNOŚĆ
  Elastyczne ustawienie głowicy spawalniczej wzdłuż osi X, Y i Z: ruchomy okular umożliwia ustawienie soczewki lasera do każdej lokalizacji, zapewniając dużą elastyczność. Bez problemu możemy wykonywać spawanie i regenerację nawet wewnątrz trudnodostępnych przestrzeni.

Dlaczego zakupy u nas ?

Oto dlaczego: