Laser

(3)
 1. WSZECHSTRONNOŚĆ
  Pozwala na to zwiększona funkcjonalność i szeroka gama dostępnego źródła laserowego do grawerowania, znakowania i cięcia. System spełnia najwyższe standardy techniczne.

  SZEROKA KOMORA PRACY
  Komora robocza 500 mm x 500 mm (maksymalna wysokość detalu 530 mm z obiektywem F100) jest łatwo dostępna dzięki drzwiom, które odsłaniają dostęp z trzech stron do detalu.

  ELASTYCZNY SYSTEM
  Może być zintegrowany ze wszystkimi akcesoriami Sisma, jak również systemami wizyjnymi CVS Coaxial Vision System i oprogramowaniem Pattern Matching.

  ZAAWANSOWANE OPROGRAMOWANIE
  Zaawansowane oprogramowanie w całości opracowane i zintegrowane z maszynami jest idealnym rozwiązaniem dla produkcji i zadań jednostkowych, jak również seryjnych. Zaawansowane funkcje do zarządzania plikami i parametrami, funkcje dopasowania i detekcji kształtu przedmiotu, możliwość generowania kodów oraz pracy z dodatkowymi osiami obrotowymi.

 2. POWTARZALNOŚĆ
  System do spawania i regeneracji form SWA jest przeznaczony do codziennej pracy, długich sesji roboczych, bez utraty precyzji i jakości.

  ZAAWANSOWANE OPROGRAMOWANIE
  Zarządzanie wszystkimi parametrami odbywa się przez oprogramowanie, które pozwala wykonywać złożone operacje w prosty i intuicyjny sposób: spawanie po obwodzie, praca na pochyłych powierzchniach, wypełnianie i funkcja nakładania gwarantuje wyjątkowo regularne szwy spawalnicze.

  WSZECHSTRONNOŚĆ
  Elastyczne ustawienie głowicy spawalniczej wzdłuż osi X, Y i Z: ruchomy okular umożliwia ustawienie soczewki lasera do każdej lokalizacji, zapewniając dużą elastyczność. Bez problemu możemy wykonywać spawanie i regenerację nawet wewnątrz trudnodostępnych przestrzeni.

 3. ZWIĘKSZONA PRODUKTYWNOŚĆ
  Opatentowane rozwiązanie z uchylnym zbierakiem proszku, umożliwia znaczne skrócenie czasu niezbędnego do ponownego rozprowadzenia kolejnej warstwy proszku, co znacznie poprawia wydajność i skraca czas obróbki.

  OTWARTY SYSTEM
  Każdy parametr obróbki, program i strategia produkcji jest w pełni edytowalna z możliwością dostosowania procesu pod każdą potrzebę.

  LASER I NISKIE ZUŻYCIE GAZU
  Jednolity i stabilny przepływ gazu zapewnia wysoką stabilność topnienia proszku, przy zachowaniu zużycia gazu na minimalnym poziomie (rozwiązanie opatentowane). Optymalne zarządzanie gazem nie tylko zapewnia równomierny i stały przepływ nad metalowym złożem proszku, ale także przyczynia się do zmniejszenia zużycia gazu poniżej wartości 0,3 l / min.

  WYSOKA ELASTYCZNOŚĆ
  Dozowanie proszku jest szybkie i łatwe dzięki wymiennym cylindrom (opcja). Okrągły kształt tłoków i platformy zapobiega rozproszeniu proszku w narożach. Dostępne średnice tłoków Ø100mm, Ø200mm, Ø300mm. Możliwość założenia redukcji średnicy do Ø63,5mm i Ø 34,5mm.

  ZWIĘKSZ KONKURENCYJNOŚĆ, DZIĘKI MOCY DWÓCH LASERÓW
  Dzięki dwóm źródłom lasera, MYSINT100 Dual Laser pozwala na zwiększenie wydajności nawet o 80%, gwarantując w ten sposób większą elastyczność, szybkie spajanie warstwy i lepsze zarządzanie czasem.

Dlaczego zakupy u nas ?

Oto dlaczego: