Serwis i naprawa

Szybkie i skuteczne wsparcie

  Zgłoszenia serwisowe oraz kody aktywacyjne:

  +48 22 379 44 00 #2

  Pomoc techniczna (Hot-line):

  +48 22 379 44 00 #3

  Szybkie i skuteczne wsparcie

  ​​​​​Oferujemy usługi w zakresie uruchomienia sprzedanych obrabiarek, ich napraw, przeglądów technicznych oraz konserwacji. Dysponujemy zespołem liczącym 4 koordynatorów oraz ponad 30-stu świetnie wyszkolonych i wyposażonych specjalistów. Naszym celem jest kompleksowe wdrożenie obrabiarek do produkcji oraz ich obsługa po sprzedaży. W tym celu stworzyliśmy unikalną organizację wykorzystującą najnowocześniejsze systemy wspomagania informatycznego.

  OFERUJEMY

  Instalacje obrabiarek

  Fachowe przygotowanie do instalacji, uruchomienie urządzenia, regulacja, sprawdzenie funkcji obrabiarki, wykonanie detalu testowego, szkolenie bazowe obsługi w zakresie programowania, obsługi i konserwacji.

  Serwis gwarancyjny

  Dla wszystkich obrabiarek zakupionych w Abplanalp, szybki, profesjonalny, poparty składem części zamiennych o wartości 1000000 EUR.

  Serwis pogwarancyjny

  Odpłatny, dla wszystkich obrabiarek producentów reprezentowanych przez firmę Abplanalp.

  Szkolenia

  O różnym stopniu zaawansowania, od bazowych do specjalnych, według programu klienta. Wykonywanie detali razem z klientem w czasie szkoleń aplikacyjnych. Zwracamy bardzo dużą uwagę na stopień wyszkolenia obsługi, gdyż to między innymi wpływa na wydajność obrabiarek.

  Kontakt z działem Serwisu

  +48 22 379 44 00 #3

  Serwis i naprawa

  (0)

  Dlaczego zakupy u nas ?

  Oto dlaczego: