Pogłębiacze

(0)
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Pogłębiacze

Do narzędzi skrawających zalicza się także pogłębiacze – ich zadaniem jest powiększenie lub ukształtowanie otworu na wybranej części długości, a także obróbka czołowa powierzchni wokół otworu. Wyróżnia się kilka rodzajów pogłębiaczy – są to m.in. pogłębiacze stożkowe, walcowo-czołowe i specjalne. Można je też podzielić ze względu na obrabiany materiał – jak pogłębiacz do metalu czy drewna.

Pogłębiacze stożkowe

Solidne pogłębiacze stożkowe służą m.in. do wykonywania gniazd pod łby wkrętów z łbem stożkowym, do usuwania zadziorów po wierceniu i podobnych zadań. Są to produkty starannie wykonane, z dobrej jakością materiałów, cechujące się wysoką trwałością i żywotnością.

Pogłębiacze stożkowe długo posłużą do pogłębiania i kształtowania wywierconych wcześniej otworów, które mogą wymagać jeszcze doprecyzowania i korekty. Zapewniają komfort pracy, a także szybkie uzyskanie pożądanego efektu w danym materiale – dopasuj pogłębiacz stożkowy do metalu lub inny model.

Pogłębiacz do drewna, metalu i inne modele

Pogłębiacze mogą być wykorzystywane do obróbki różnych materiałów – w naszej ofercie dostępne są np. pogłębiacze do metalu czy drewna. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem, służymy też radą i wsparciem podczas wyboru odpowiednich narzędzi.

Dlaczego zakupy u nas ?

Oto dlaczego: