Haas

(19)
 1. Tokarki narzędziowe TL są niedrogie, łatwe w użyciu i zapewniają precyzyjną kontrolę i elastyczność systemu CNC firmy Haas. Tokarka TL-1 jest bardzo łatwa do opanowania i obsługi. Nie musisz nawet znać kodów G. Dzięki temu są idealnymi maszynami do początkujących zakładów lub jako wprowadzenie do obróbki CNC.

  • Działa na zasilaniu jedno- lub trójfazowym
  • Niedroga alternatywa do tokarek konwencjonalnych
  • Zawiera system programowania konwersacyjnego — nie musisz znać kodów G
  • To idealna maszyna dla początkujących zakładów lub jako wprowadzenie do obróbki CNC
 2. Wysokowydajne centra tokarskie serii Haas ST zostały zaprojektowane z myślą o elastyczności ustawienia, ekstremalnej sztywności i wysokiej stabilności cieplnej.Choć tokarka ST-10 zajmuje bardzo małą powierzchnię, to zapewnia duży obszar roboczy. Jest to maszyna, która oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny w swojej klasie.

 3. Wysokowydajne centra tokarskie serii Haas ST zostały zaprojektowane z myślą o elastyczności ustawienia, ekstremalnej sztywności i wysokiej stabilności cieplnej.Choć tokarka ST-15 zajmuje bardzo małą powierzchnię, to zapewnia dużą średnicę wytaczania i duży obszar roboczy. Jest to maszyna, która oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny w swojej klasie.

 4. OFERTA na BLACK WEEK

  Całkowicie przeprojektowaliśmy nasze najchętniej kupowane centra tokarskie z serii ST-20, które są teraz wydajniejsze i oferują dodatkową wartość oraz nowe funkcje. Wszystko zaprojektowaliśmy na nowo – od podstaw – dzięki czemu nowa maszyna jest sztywniejsza, ma większą pojemność pręta oraz zapewnia wyższą wydajność skrawania i oferuje szereg opcji zwiększających produktywność.

 5. Całkowicie przeprojektowaliśmy nasze najchętniej kupowane centra tokarskie z serii ST-25, które są teraz wydajniejsze i oferują dodatkową wartość oraz nowe funkcje. Wszystko zaprojektowaliśmy na nowo – od podstaw – dzięki czemu nowa maszyna jest sztywniejsza oraz zapewnia wyższą wydajność skrawania i oferuje szereg opcji zwiększających produktywność.

 6. Wysokowydajne centra tokarskie serii Haas ST zostały zaprojektowane z myślą o elastyczności ustawienia, ekstremalnej sztywności i wysokiej stabilności cieplnej.Choć tokarka ST-30 zajmuje średnią powierzchnię, to zapewnia duży obszar roboczy. Jest to maszyna, która oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny w swojej klasie.

 7. Wysokowydajne centra tokarskie serii Haas ST zostały zaprojektowane z myślą o elastyczności ustawienia, ekstremalnej sztywności i wysokiej stabilności cieplnej.Choć tokarka ST-35 zajmuje średnią powierzchnię, to zapewnia dużą średnicę wytaczania i duży obszar roboczy. Jest to maszyna, która oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny w swojej klasie.

 8. Wysokowydajne centra tokarskie serii Haas ST zostały zaprojektowane z myślą o elastyczności ustawienia, ekstremalnej sztywności i wysokiej stabilności cieplnej.Choć tokarka ST-10Y zajmuje bardzo małą powierzchnię, to zapewnia duży obszar roboczy. Dodanie osi Y i narzędzi napędzanych umożliwia frezowanie, wiercenie i gwintowanie w celu zwiększenia wydajności obrabiania. Jest to maszyna, która oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny w swojej klasie.

 9. Wysokowydajne centra tokarskie serii Haas ST zostały zaprojektowane z myślą o elastyczności ustawienia, ekstremalnej sztywności i wysokiej stabilności cieplnej.Choć tokarka ST-15Y zajmuje bardzo małą powierzchnię, to zapewnia dużą średnicę wytaczania i duży obszar roboczy. Dodanie osi Y i narzędzi napędzanych umożliwia frezowanie, wiercenie i gwintowanie w celu zwiększenia wydajności obrabiania. Jest to maszyna, która oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny w swojej klasie.

 10. OFERTA na BLACK WEEK

  Całkowicie przeprojektowaliśmy nasze najchętniej kupowane centra tokarskie z serii ST-20, które są teraz wydajniejsze i oferują dodatkową wartość oraz nowe funkcje. Wszystko zaprojektowaliśmy na nowo – od podstaw – dzięki czemu nowa maszyna jest sztywniejsza, ma większą pojemność pręta oraz zapewnia wyższą wydajność skrawania i oferuje szereg opcji zwiększających produktywność.

 11. Całkowicie przeprojektowaliśmy nasze najchętniej kupowane centra tokarskie z serii ST-25, które są teraz wydajniejsze i oferują dodatkową wartość oraz nowe funkcje. Wszystko zaprojektowaliśmy na nowo – od podstaw – dzięki czemu nowa maszyna jest sztywniejsza oraz zapewnia wyższą wydajność skrawania i oferuje szereg opcji zwiększających produktywność.

 12. Wysokowydajne centra tokarskie serii Haas ST zostały zaprojektowane z myślą o elastyczności ustawienia, ekstremalnej sztywności i wysokiej stabilności cieplnej.

  Całkowicie przeprojektowaliśmy nasze najchętniej kupowane centra tokarskie z serii ST-30/Y, które są teraz wydajniejsze i oferują dodatkową wartość oraz nowe funkcje. Wszystko zaprojektowaliśmy na nowo – od podstaw – dzięki czemu nowa maszyna jest sztywniejsza oraz zapewnia wyższą wydajność skrawania i oferuje szereg opcji zwiększających produktywność.

  • Nowy odlew korpusu - zwiększona sztywność i poprawione właściwości tłumienia drgań
  • Zwiększona ergonomia pracy ułatwiająca codzienną eksploatacje
  • Łatwiejsze usuwanie wiórów
  • Zwiększony zakres ruchu osi Z
  • Nowa konstrukcja supportu - stabilność przy wymagających obróbkach
  • WiFi w standardzie
  • Bezprzewodowy transfer plików HaasDrop w standardzie
  • Monitorowanie zdalne HaasConnect w standardzie
  • Dwustopniowy automatyczny odbiornik detali (opcja)
  • Wrzeciono przechwytujące (opcja)
  • Automatyczne Drzwi (opcja)
 13. Wysokowydajne centra tokarskie serii Haas ST zostały zaprojektowane z myślą o elastyczności ustawienia, ekstremalnej sztywności i wysokiej stabilności cieplnej.Choć tokarka ST-35Y zajmuje średnią powierzchnię, to zapewnia dużą średnicę wytaczania i duży obszar roboczy. Dodanie osi Y i narzędzi napędzanych umożliwia frezowanie, wiercenie i gwintowanie w celu zwiększenia wydajności obrabiania. Jest to maszyna, która oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny w swojej klasie.

 14. Wysokowydajne centra tokarskie serii Haas ST zostały zaprojektowane z myślą o elastyczności ustawienia, ekstremalnej sztywności i wysokiej stabilności cieplnej.ST-40 to duża tokarka z dużym obszarem roboczym. Jest to maszyna, która oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny w swojej klasie.

 15. Wysokowydajne centra tokarskie serii Haas ST zostały zaprojektowane z myślą o elastyczności ustawienia, ekstremalnej sztywności i wysokiej stabilności cieplnej.ST-40L to duża tokarka o długim łożu i z dużym obszarem roboczym. Jest to maszyna, która oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny w swojej klasie.

 16. Wysokowydajne centra tokarskie serii Haas ST zostały zaprojektowane z myślą o elastyczności ustawienia, ekstremalnej sztywności i wysokiej stabilności cieplnej. ST-45 to duża tokarka do wytaczania z dużą średnicą i dużym obszarem roboczym. Jest to maszyna, która oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny w swojej klasie.

 17. Wysokowydajne centra tokarskie serii Haas ST zostały zaprojektowane z myślą o elastyczności ustawienia, ekstremalnej sztywności i wysokiej stabilności cieplnej. ST-45L to tokarka zapewniająca dużą średnicę wytaczania i duży obszar roboczy. Jest to maszyna, która oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny w swojej klasie.

 18. Haas ST-50 to wytrzymałe centrum tokarskie o dużych średnicach wytaczania, które zapewnia wysoką wydajność cięcia, wyjątkową sztywność i dużą stabilność cieplną. Możliwość pracy z dwoma uchwytami, wrzeciono zapewniające wysoki moment obrotowy i duże otwory przelotowe, które sprawiają że maszyna  jest idealna do obróbki ciężkich rur i kształtek, dużych sprzęgieł i długich walców. Model ST-50 oferuje najlepsze połączenie wysokiej wydajności i wartości w swojej klasie. Oferujemy go z szerokim wyborem specjalnych elementów opcjonalnych.

 19. Haas ST-55 to wytrzymałe centrum tokarskie o dużych średnicach wytaczania, które zapewnia wysoką wydajność cięcia, wyjątkową sztywność i dużą stabilność cieplną. Możliwość pracy z dwoma uchwytami, wrzeciono zapewniające wysoki moment obrotowy i duże otwory przelotowe sprawiają, że maszyna ta jest idealna do obróbki ciężkich rur i kształtek, dużych sprzęgieł i długich walców. Model ST-55 oferuje najlepsze połączenie wysokiej wydajności i wartości w swojej klasie. Oferujemy go z szerokim wyborem specjalnych elementów opcjonalnych.

Tokarki Haas - stworzone do działania.

Firma Haas zwraca uwagę na jakość na każdym etapie produkcji - od surowców aż po gotową maszynę - dzięki czemu stworzone przez nią produkty są mocne, niezawodne i trwałe. Firma Haas oferuje szeroką gamę obrabiarek, zarówno mniejszych jak i tych większych przeznaczonych do przemysłu i ciężkiej obróbki. Wśród nich znajdują się tokarki, centra poziome i pionowe, obrabiarki pięcio-osiowe jaki i stoły uchylno-obrotowe. Dostępne opcje zawierają m.in.: napędzane narzędzia, chłodzenie przez narzędzia 21 i 69 bar, odbiornik detali, magazyno-podajnik.

Gama tokarek CNC Haas

Produktowa gama tokarek firmy Haas składa się z kilku serii. Najbardziej popularną jest seria tokarek ST, która charakteryzuje się bardzo dużą sztywnością i wysoką stabilnością cieplną. W ofercie dostępne są modele w wersji podstawowej (2 osie CNC) oraz z dodatkową osią Y o przesuwie +/- 50,8 mm w stosunku do osi wrzeciona, jak również w wersji o podwyższonych parametrach obróbki tzw. Super Speed (SS) lub zawierające obie opcje (oś Y i Super Speed).

Tokarki do zadań specjalnych

Tokarki specjalne Haas z serii DS z wrzecionem przechwytującym. Dzięki temu oraz 12 (24) pozycyjnej głowicy hybrydowej detale mogą być obrabiane na gotowo z dwóch stron. Seria DS-30 dostępna jest w czterech wersjach.

Tokarki narzędziowe – dedykowana do małych warsztatów

Seria tokarek TL to obrabiarki narzędziowe posiadające ręczny uchwyt trójszczękowy, ręczną indeksację narzędzi i konik. Maszyny te doskonale sprawdzają się w małych warsztatach, jako obrabiarki narzędziowe. Wszystkie modele wyposażone są w łatwe w obsłudze i niezawodne sterowanie firmy Haas.

Dlaczego zakupy u nas ?

Oto dlaczego: