/ Serwis maszyn

Przegląd gwarancyjny frezarki Haas

Zgodnie z zaleceniami producenta, mając na uwadze dbałość o stan techniczny maszyny, proponujemy wykonanie przeglądu wynikającego z warunków gwarancji.

Poniżej zamieszczamy propozycję wykonania przeglądu gwarancyjnego dla maszyny:

Zakres przeglądu:

  1. Sprawdzenie działania czujników
  2. Sprawdzenie układu pneumatyki
  3. Sprawdzenie układu hydrauliki
  4. Sprawdzenie układów mechanicznych
  5. Sprawdzenie układów elektrycznych
  6. Sprawdzenie układów elektronicznych
  7. Sprawdzenie luzów w układach mechanicznych
  8. Sprawdzenie poziomowania maszyny

W celu umówienia indywidualnego terminu skontaktuj się z Działem Koordynacji:
TEL: 22 379 44 00 #2
E-MAIL: serwis@abplanalp.pl

*Termin wizyty serwisu zostanie ustalony po otrzymaniu pisemnej akceptacji wraz z wyborem właściwego wariantu powyższej oferty.

3 567,00 zł 2 900,00 zł
W magazynie

Szczegóły produktu

Opis

Warunki przeglądu:

W programie znajduje się zakres czynności do wykonania wraz z częściami eksploatacyjnymi, które powinny zostać wymienione po określonym czasie eksploatacji lub ilości przepracowanych godzin (w zależności od tego co nastąpi pierwsze).

Powyższa oferta cenowa dotyczy wszystkich prac kontrolnych wynikających z wariantu przeglądu. Nie dotyczy kosztów części oraz ich wymiany.

Z uwagi na długi czas przewidziany na wykonanie prac kontrolnych, wymiana części eksploatacyjnych może nastąpić w innym dniu.

Jeżeli chcą Państwo otrzymać ofertę na wymianę części aby dokonać wymiany w trakcie wizyty serwisowej prosimy o potwierdzenie przed wizytą inżyniera serwisu.

Wiedząc jak ważny jest czas realizacji wizyty serwisowej zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o przygotowanie urządzenia które powinno być czyste, a jego otoczenie odpowiadające warunkom BHP abyśmy po przyjeździe mogli niezwłocznie przystąpić do działań naprawczych. Duża ilość pozostałości po obróbce może uniemożliwić podjęcie prac i spowodować odstąpienie od działań serwisowych, w takim wypadku Klient poniesie koszty dojazdu lub czasu oczekiwania inżyniera na spełnienie warunków ogólnych. Serwis może wyczyścić maszynę na wyraźne życzenie Klienta, koszt to 340 PLN/netto za każdą godzinę.

Do umowy zawartej w oparciu o niniejszą ofertę stosuje się Ogólne Warunki Świadczenia Usług przez Abplanalp sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie z dnia 01.11.2022 udostępnione na stronie: https://serwis.abplanalp.pl/OWSU.PDF, z wyłączeniem ewentualnych regulaminów czy ogólnych warunków umownych stosowanych przez Klienta.    

Więcej informacji

Więcej informacji
Model gwarancja-frezara
SKU gwarancja-frezara
Brand Abplanalp
Rodzaj przeglądu podstawowy

Zapytaj o produkt

Pytasz o Przegląd gwarancyjny frezarki Haas

Wiemy, że w przemyśle liczy się jakość

Administratorem Państwa danych jest Abplanalp sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Kostrzyńskiej 36, 02-979 Warszawa. Więcej na Polityka Prywatności / Klauzula Informacyjna Abplanalp.

Dlaczego zakupy u nas ?

Oto dlaczego: