/ Obrabiarki

Szlifierka Uniwersalna Studer FavoritCNC

FavoritCNC to podstawowy model w ofercie do obróbki średniej wielkości detali w krótkich i dużych seriach, o rozstawie kłów 650 mm / 1000 mm i wysokości kłów nad stołem 175 mm. Szlifuje detale w kłach o maksymalnej masie 80 kg / 120 kg. Można ją łatwo dostosować do różnych zadań szlifierskich, dzięki szerokiej ofercie wyposażenia, przykładowo - pomiar w trakcie procesu, system wyważania ściernicy, wykrywanie kontaktu ściernica – detal oraz pozycjonowanie wzdłużne. Stabilne i sztywne łoże maszyny z polimeryzowanego granitu Granitan® S103 stanowi bazę do montażu wysokiej jakości podzespołów, gwarantując tym samym maksymalną precyzję, wydajność i niezawodność przez wiele lat.

Szczegóły produktu

Opis

Parametry obróbki
Rozstaw kłów wynosi 
650 mm / 1000 mm
Wysokość kłów nad stołem
175 mm
Maksymalna masa detali w kłach
80 kg / 120kg
Można ją łatwo dostosować do różnych zadań szlifierskich

Więcej informacji

Więcej informacji
SKU Studer-FavoritCNC
Brand Studer
Branża Automotive, Edukacja, Kolejnictwo, Kolejnictwowo, Lotnictwo, Odlewn, Medycyna i Stomatologia, Odlewnictwo, Produkcja narzędzi, Przemysł zbrojeniowy, Rolnictwo

Zapytaj o produkt

Pytasz o Szlifierka Uniwersalna Studer FavoritCNC

Wiemy, że w przemyśle liczy się jakość

Administratorem Państwa danych jest Abplanalp sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Kostrzyńskiej 36, 02-979 Warszawa. Więcej na Polityka Prywatności / Klauzula Informacyjna Abplanalp.

Dlaczego zakupy u nas ?

Oto dlaczego: