/ Obrabiarki

Szlifierka Konwencjonalna Studer S30

Szlifierka cylindryczna Studer S30 jest przeznaczona do obróbki średniej wielkości detali w produkcji jednostkowej i krótkoseryjnej. Rozstaw kłów wynosi 650 mm / 1000 mm, a wysokość kłów nad stołem 125 mm / 175 mm / 225 mm. Może obrabiać elementy o maksymalnej masie 130 kg. Jest odpowiednia dla każdego sektora, w którym produkowane są komponenty średniej wielkości. Ta prosta w obsłudze maszyna posiada sprawdzony hydrauliczny system napędu osi oraz napęd elektromechaniczny. Jest łatwa w obsłudze i można ją bardzo szybko przezbrajać. Łoże maszyny jest wykonane z polimeryzowanego granitu Granitan® S103 i stanowi bazę do montażu dopracowanych technologicznie podzespołów, gwarantując najwyższą możliwą precyzję oraz niezawodność przez wiele lat.

Szczegóły produktu

Opis

Parametry obróbki
Rozstaw kłów wynosi 
650 mm / 1000 mm
Wysokość kłów nad stołem
125 mm / 175 mm / 225 mm
Maksymalna masa detali w kłach
130 kg
Przeznaczona jest do szlifowania jednostkowych detali lub krótkich serii produkcyjnych

Więcej informacji

Więcej informacji
SKU Studer-S30
Brand Studer
Branża Automotive, Edukacja, Kolejnictwo, Kolejnictwowo, Lotnictwo, Odlewn, Medycyna i Stomatologia, Odlewnictwo, Produkcja narzędzi, Przemysł zbrojeniowy, Rolnictwo
Zastosowanie Szlifowanie

Zapytaj o produkt

Pytasz o Szlifierka Konwencjonalna Studer S30

Wiemy, że w przemyśle liczy się jakość

Administratorem Państwa danych jest Abplanalp sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Kostrzyńskiej 36, 02-979 Warszawa. Więcej na Polityka Prywatności / Klauzula Informacyjna Abplanalp.

Dlaczego zakupy u nas ?

Oto dlaczego: