/ Obrabiarki

Szlifierka Uniwersalna Studer CNC S33

Studer S33 to uniwersalna szlifierka cylindryczna CNC do produkcji mało i wielkoseryjnej detali o złożonych kształtach. Dostępny rozstaw kłów to 400 mm / 650 mm / 1000 mm / 1600 mm, a wysokość osi kłów nad stołem 175 mm. Może obrabiać detale o maksymalnej masie do 150 kg. Przezbrojenie od szlifowania w kłach do mocowania w uchwytach jest na tej maszynie szczególnie łatwe. Możliwe jest szlifowanie gwintów i zarysów niekołowych. Wrzeciennik szlifujący, z maksymalnie trzema elektrowrzecionami, umożliwia szlifowanie złożonych detali w jednym zamocowaniu. Możliwa integracja z wieloma systemami automatycznego załadunku. Bazą maszyny jest stabilny korpus wykonany z polimeryzowanego granitu Granitan®.

Szczegóły produktu

Opis

Parametry obróbki
Rozstaw kłów wynosi 
400 mm / 650 mm / 1000 mm / 1600 mm
Wysokość kłów nad stołem
175 mm
Maksymalna masa detali w kłach
150 kg
Można ją łatwo dostosować do różnych zadań szlifierskich

Więcej informacji

Więcej informacji
SKU Studer-S33
Brand Studer
Branża Automotive, Edukacja, Kolejnictwo, Kolejnictwowo, Lotnictwo, Odlewn, Medycyna i Stomatologia, Odlewnictwo, Produkcja narzędzi, Przemysł zbrojeniowy, Rolnictwo

Zapytaj o produkt

Pytasz o Szlifierka Uniwersalna Studer CNC S33

Wiemy, że w przemyśle liczy się jakość

Administratorem Państwa danych jest Abplanalp sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Kostrzyńskiej 36, 02-979 Warszawa. Więcej na Polityka Prywatności / Klauzula Informacyjna Abplanalp.

Dlaczego zakupy u nas ?

Oto dlaczego: