/ Obrabiarki

Uniwersalne Szlifierki Otworowe S131 / S141 / S151

Trzy modele S131, S141, S151 to szlifierki otworowe uniwersalne z funkcją obwiedniowego szlifowania promieni. Maszyny są przeznaczone do szlifowania wewnętrznego, czołowego i zewnętrznego detali mocowanych w uchwytach. Maksymalna średnica obrotu detalu to 300 lub 400 mm, a maksymalna masa to 100 kg. Oferta adresowana głównie dla szlifowania złożonych elementów z bardzo twardych materiałów, takich jak węglik wolframu, ceramika i szafir, a także do ogólnych zadań szlifierskich. Posiada szereg zaawansowanych cech, jak precyzyjny system prowadnic StuderGuide®, precyzyjne i dynamiczne napędy osi z silnikami liniowymi, w pełni automatyczna oś B z napędem bezpośrednim itp. Mniejsze modele są idealne do finalnej obróbki narzędzi, np. w przemyśle opakowań i puszek do napojów, gdzie stosowane materiały to głównie węglik spiekany i ceramika.

Szczegóły produktu

Opis

Parametry obróbki
Maksymalna średnica obrotu detalu
300 lub 400 mm
Maksymalna masa detalu
100 kg
 

Więcej informacji

Więcej informacji
SKU Studer-S131 / S141 / S151
Brand Studer
Branża Automotive, Edukacja, Kolejnictwo, Kolejnictwowo, Lotnictwo, Odlewn, Medycyna i Stomatologia, Odlewnictwo, Produkcja narzędzi, Przemysł zbrojeniowy, Rolnictwo
Zastosowanie Szlifowanie

Zapytaj o produkt

Pytasz o Uniwersalne Szlifierki Otworowe S131 / S141 / S151

Wiemy, że w przemyśle liczy się jakość

Administratorem Państwa danych jest Abplanalp sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Kostrzyńskiej 36, 02-979 Warszawa. Więcej na Polityka Prywatności / Klauzula Informacyjna Abplanalp.

Dlaczego zakupy u nas ?

Oto dlaczego: