/ WYPRZEDAŻ

Oczyszczarka do spoin Gerima model SGA 60-E/24.1

Produkt powystawowy. Gwarancja rozruchowa 1 miesiąc.

Ukosowarka (fazowarka) jest urządzeniem, które umożliwia przyspieszenie operacji ukosowania.
Ukosowarki ręczne znajdują zastosowanie przede wszystkim w przygotowaniu do prac spawalniczych.
Efektywne wykonanie, dobrej jakościowo, powtarzalnej fazy to jeden z kluczowych (ekonomia i technologia) czynników w pracach, gdzie powstaje połączenie spawane.
Dzięki zastosowaniu wymiennych głowic i płytek możemy ukosować detal, pod określony kąt i na wybraną długość fazy (zakres możliwości nie ogranicza się do faz spawalniczych).
Kolejnym zastosowaniem ukosowarek jest możliwość wyoblania (zaoblania) krawędzi na określony promień.
Zastąpienie szlifowania (ukosowania) krawędzi operacją wykorzystującą ukosowarkę (fazowarkę) i płytki skrawające, umożliwiającą wykonanie ściśle określonego promienia.
Coraz częściej odbiorcy deklarują określony promień (R), na jaki zaokrąglony powinien być brzeg detalu. W takich sytuacjach rozwiązanie takie rozwiązanie (ukosowarka + odpowiednia głowica skrawająca + płytka) zapewnia efektywne wykonanie powtarzalnego promienia.
Dodatkowo, również w przypadku braku wymagań odnośnie promienia na rysunkach detali, warto zaprojektować i wykonać taką operację ukosowarką, dzięki czemu uzyskamy bezpieczniejszą krawędź i lepszą żywotność farby na krawędzi detalu (w sytuacji, gdy wykonany ukosowarką element będzie malowany).   

Więcej informacji - katalog produktów Gerima>> 

3 696,58 zł 3 005,35 zł
W magazynie

Szczegóły produktu

Więcej informacji

Więcej informacji
Model GER-0107.340.16-00001
SKU GER-0107.340.16-00001
Dostawa Kurier Raben 69.90 zł

Zapytaj o produkt

Pytasz o Oczyszczarka do spoin Gerima model SGA 60-E/24.1

Wiemy, że w przemyśle liczy się jakość

Administratorem Państwa danych jest Abplanalp sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Kostrzyńskiej 36, 02-979 Warszawa. Więcej na Polityka Prywatności / Klauzula Informacyjna Abplanalp.

Dlaczego zakupy u nas ?

Oto dlaczego: