Obrabiarki CNC Kitamura

Wysokoprecyzyjne obrabiarki do metalu

Japońska firma Kitamura specjalizuje się w produkcji wysoko precyzyjnych obrabiarek do metalu. W ofercie Kitamura znajdują się precyzyjne poziome i pionowe centra obróbcze oraz ultra precyzyjne obrabiarki pięcioosiowe pionowe i poziome. Cechami szczególnymi obrabiarek CNC Kitamura jest bardzo wysoka dokładność pozycjonowania +/- 0,002mm, rekordowa na świecie prędkość ruchów dobiegowych maszyn z prowadnicami ślizgowymi do 60m/min, duża sztywność dzięki zastosowaniu ręcznie wykańczanych (skrobanych) powierzchni w elementach konstrukcyjnych oraz zastosowanie opatentowanego napędu osi.

Poziome centra obróbcze Kitamura

To bardzo precyzyjne obrabiarki do wydajnej obróbki wielkoseryjnej, w standardzie wyposażone są w dwie palety z możliwością rozbudowy do systemów wielkopaletowych. Maszyny charakteryzują się bardzo masywną i sztywną konstrukcją wykonaną jako odlew z żeliwa Meehanite, dużą przestrzenią obróbczą, potężnym momentem (nawet do 1277 Nm) i wysoką prędkością skrawania, przy zachowaniu najwyższej dokładności obróbki.

Pionowe centra obróbcze Kitamura

Pionowe centra serii Mycenter to obrabiarki zaprojektowane w celu zapewnienia wysokiej wydajności i precyzji obróbki, przystosowane do pracy z dużymi prędkościami wrzeciona przy znacznych wartościach posuwów. Dzięki masywnemu korpusowi i uzyskaniu doskonałej sztywności, obrabiarka Kitamura przeznaczona jest do bardzo wydajnej obróbki twardych i trudnych materiałów w różnych sektorach przemysłu.

Charakterystyka maszyn

Obrabiarki CNC Kitamura dzięki wysokim prędkościom ruchów szybkich i roboczych (do 48 m/min) oraz wyposażeniu w szybki boczny magazyn narzędzi (czas wymiany 1,9 s) pozwalają znacznie zredukować czas trwania cyklu.

Marka: Kitamura | Abplanalp

(27)

Dlaczego zakupy u nas ?

Oto dlaczego: